Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Herevisszér műtétem lesz...

Herevisszér műtétem lesz fájdalmas, miket kell róla tudni? SEGÍTSETEK

Figyelt kérdés
Most mondta a doki,hogy 3 hónapom van,hogy megműtsem. Ha nem teszem mivel jár? Nem lehet majd gyermekem? 3 hónap alatt nem lehet nagyobb bajom??? Mik a kockázatai? Segítsetek,nagyon szomorú vagyok.

2012. dec. 3. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha nem mütteted magad, akkor tényleg meddöséget is okozhat.

De ez rutinmütét, pár nap alatt túlesel minden kellemetlen részén, utána meg többé ezzel nincs gondod.


Minden jót!

2012. dec. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem teszed, elsorvadhat a heréd, de ha nem, akkor se nagyon lehet, mert a visszér rontja a keringést, ami által túlmelegedik a here és elhalnak a spermiumok. a műtét nem kellemes, de az utána következő lábadozás a rosszabb rész. elég fájdalmas, 4 hétig a lakásból se nagyon mehetsz ki, min 6 hét táppénz. de hidd el, h fontoa megműttetni, a fent leírtak miatt és már csak amiatt is, h egyre jobban fog fájni, ha nem műtik.
2012. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon aranyosak vagytok.... A doki 3 hónapot mondott, 1: 3 hónapot még kibírok,nem lehet addig kár???

És még egy fontos dolog. 2:Előfordul,h a műtét után nem lehet gyerekem? 3:Hogy valami nem sikerül,és elfertőznek vagy bármi kockázat???? 4:És igaz,h a gerincbe adnak érzéstelenítőt,más megoldás nincs???

Köszönöm még egyszer

2012. dec. 3. 16:49
 4/9 anonim ***** válasza:

2 es,ne rémisztgessél senkit a műtéttel kapcsolatosan .Az ezzel kapcsolatos válaszodnak fele sem igaz .

Még a kórházban sem kell benn maradni,nem hogy heteket táppénzen .A katéteres műtétnek meg szinte nyoma sincs .

Az érzéstelenitőt lehet érezni aztán semmi többet .

2012. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4.

2. vagyok. nem minden műtét egyforma. amiről te tudsz, az lehet, h kb olyan, mint egy torokmandula kivétel, de ami a kérdezőnek van, az valószínűleg jóval előrehaladottabb, különben nem max 3 hónapot kapott volna a dokijától. here visszértágulat és here visszértágaulat között is óriási különbségek vannak (ha jobban belegondolok, akkkor torokmandula műtét és torokmandula műtét között is, tehát nekem sem volt igazam az előbb). nem ijesztegetek senkit feleslegesen, azért, mert te egyet láttál, ne hidd, h mindegyik olyan.


kérdező, valószínűleg sokáig nem dolgozhatsz, nem kelhetssz fel, és még tovább nem emelhetsz. de ezeket majd elmondja az orvosod is, attól függően, h milyen módszerrel műt és mennyire súlyos az állapotod


mindjárt válaszolok a kérdéseidre, csak most nem látom őket :)

2012. dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1: 3 hónapot még kibírok,nem lehet addig kár???


biztos, h nem lehet baj. ez nem egy gyors lefolyású dolog, hidd el, h a doki felmérte az állapotod és tudja, mit beszél


2:Előfordul,h a műtét után nem lehet gyerekem?


azért van a műtét, h biztosan lehessen gyereked. emiatt ne aggódj. előfordul, de ez nagyon ritka. az orvos, aki a páromat műtötte kb 35 éve praktizál. azt mondta, h a 35 év alatt mindössze 3 ilyen eset fordult elő. azért az elég jó arány ahhoz képest, h heti kb 10-15-öt csinál :)


3:Hogy valami nem sikerül,és elfertőznek vagy bármi kockázat????

benne van a pakliban, mint minden műtét esetében, bár et gyakran nem is szikével vágják, tehát még annyi sem, mint más beavatkozás esetében. szóval ez is szinte kizárt


4:És igaz,h a gerincbe adnak érzéstelenítőt,más megoldás nincs???

nem igaz. az én páromnak nem adtak érzéstelenítőt a gerincébe. egy spéci tabit kapott, amitől bódult állapotba került, amikor kellően hatott a gyógyszer, akkor vitték be a műtőbe. ott még lehet, h kapott rá valamit, de tuti nem a gerincébe. ő végig magánál volt, beszélgetett az orvossal (ismerték egymást, másodszorra műtötte)

2012. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

MINDENKINEK KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!

Kedves Utolsó,neked is köszönöm a pontos válaszokat!

Nehezeket emelni nekem sajnos amúgy sem szabad,egy vesés vagyok,és vigyáznom kell,emellett nagyon sűrűn is vagyok beteg. Akkor már nem is félek annyira. :)

NAGYON ARANYOSAK VAGYTOK,KÖSZÖNÖM,persze ha van még mondanivalótok,nyugodtan írjátok le,hogy jobban megnyugodjak! D: xd :)

2012. dec. 3. 18:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Szevasz, én ma voltam dokinál és nekemis hereviszér probléma van , de nekem egyenlőre azt mondta hogy nincs vele semmi teendő ha rosszabb lesz menjk vissza. Az érdekelne hogy neked mik a tüneteid hogy műteni kell? Mióta van meg? Hogy kezdődött az egész. Kösz.
2012. dec. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hali köszi a választ.

Én azért mentem urológiára,mert a barátnőmnek gombás folyása volt,utána csípett,és elmentem ezzel a problémával,meg azzal,hogy sűrűn vagyok beteg...És a doki itt mondta,hogy van ez a herevisszér. Azt mondta,hogy ha 30 éves lennék,akkor ráérnék vele,de mivel azért ennél jóval fiatalabb vagyok,és családot is szeretnék,ezért mondta,h 3 hónap,mert már így is kisebb az egyik golyó,mint a másik....Kb ennyi.

Na és neked még mit mondott???

2012. dec. 4. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!