Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi lehet? A bal herem folott...

Mi lehet? A bal herem folott egy kis borso nagysagu gömbszerűség van, pár napja vettem észre.

Figyelt kérdés

Ez a kis borsónagyságú valami érintkezik a herével, de különálló, ha megnyomom akkor kemény. . Érdemes még tudni, hogy kb 8 hónapja baloldali herevisszér műtéten estem át.

Pár nappal ezelőtt fájt a hasam, olyan fura húzós fájdalom volt. Ez viszont már elmúlt. De a herém néha fáj.



2012. nov. 20. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el mindenképpen ahhoz az urológushoz, aki műtött, ő egy ultrahang vizsgálattal könnyen el tudja dönteni, hogy miről is van szó.
2012. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a tippem, hogy kiújult a visszértágulatod, de én is azt javaslom, hogy mindenképp menj vissza az orvosodhoz.
2012. nov. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ott teljesen természetes dolog, nekem is van ott...
2012. nov. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Az egyik válaszolóhoz az lenne a kérdésem, hogy menjek vissza ahhoz, aki műtött? ő ugyanis nem urológus, hanem sebész. Nem ő állította fel a diagnózist, hanem egy urológus, de ő műtött.

A másik: Ez egy gömbszerű valami, és elég kemény. Nem olyan, mint amilyen ezelőtt volt a herevisszér. A bal here fölött van, de érintkezik a herével. Talán mellékhere megnagyobbodás is lehet,? Jobb oldalt nincs semmi ilyesmi.

2012. nov. 23. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!