Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfitársaim nagyon ciki...

Lee12 kérdése:

Férfitársaim nagyon ciki helyzetben vagyok? Vagy nektek is ez van?

Figyelt kérdés

szőr nő a péniszemen és nem tudom hogy ez csak nekem van e így?

felülről nézve a pénisz kezdeténél felül 1-2 cm-rel beljebb is vannak szőrszáálok(ott kezdődnek nem csak belógnak) de pl van 1 szem szőrszál ami nem fekete hanem igazából nagyon vékony és szinte átlátszó de vagy 3 cm hosszú

a péniszem alsó részénél ahol a herezacsi érintkezik a pénisszel onnantól mérve vagy 5 cm-re is bőven vannak erős fekete szőrszállak de ettől távolabb 6-7 cm-re vannak(azok se feketék inkább átlátszók de fél centisek)

mivel kb 15 cm állva ezért nagyon cink hogy 6-7 cm belőle szőrős(borotválom de félek hogy emiatt az átlátszók is feketék lesznek)

ha leborotválom nincs gond de nem halottam még olyat hogy valakinek szőrős lenne a cerkája

17/f


2012. nov. 22. 21:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is szőrös kb a közepéig. Ha zavar nyugodtan borotváld le, a borotválástól nem erősödik a szőr. Csak arra vigyázz nehogy megvágd a legnemesebb testrészed!
2012. nov. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

okés srácok:D akkor max borotválom

nem tudom azt hittem hogy csak nekem ilyen azért akartam volna kihúzni:D de akkor max borotva

2012. nov. 25. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!