Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfitársaim nagyon ciki...

Lee12 kérdése:

Férfitársaim nagyon ciki helyzetben vagyok? Vagy nektek is ez van?

Figyelt kérdés

szőr nő a péniszemen és nem tudom hogy ez csak nekem van e így?

felülről nézve a pénisz kezdeténél felül 1-2 cm-rel beljebb is vannak szőrszáálok(ott kezdődnek nem csak belógnak) de pl van 1 szem szőrszál ami nem fekete hanem igazából nagyon vékony és szinte átlátszó de vagy 3 cm hosszú

a péniszem alsó részénél ahol a herezacsi érintkezik a pénisszel onnantól mérve vagy 5 cm-re is bőven vannak erős fekete szőrszállak de ettől távolabb 6-7 cm-re vannak(azok se feketék inkább átlátszók de fél centisek)

mivel kb 15 cm állva ezért nagyon cink hogy 6-7 cm belőle szőrős(borotválom de félek hogy emiatt az átlátszók is feketék lesznek)

ha leborotválom nincs gond de nem halottam még olyat hogy valakinek szőrős lenne a cerkája

17/f


2012. nov. 22. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha csak a tövében és kicsit utána szőrös, az még nem gáz. Szerintem ne aggódj ezen. Borotvát neki, ha zavar és kész:)
2012. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én halottam már egy párat, nem gáz, nekem is kicsit szőrös, nekem alig észrevehető, el is feledkeztem róla, csak most megnéztem.
2012. nov. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nyugi, nekem a közepén is kis foltban szörös, van is ott egy kis börgyűrődés is, még vmi gyerekkori nyavaja miatt.Bortoválom, de sajna erősödik, no egyáltalán nem olyan mértékben mint a szakállad.
2012. nov. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez másoknál is előfordul.

Ha zavar,borotváld le.Itt nem olyan gyors a növekedés,

hogy akár hetente kelljen .

2012. nov. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az enyém szinte végig szőrös és nekem nem is olyan vékony átlátszó,hanem rendes erős fekete.Ritka,de van ilyen is.A sok borotválástól nekem is jól megerősödött,de inkább borotválom mint szőrös legyen.
2012. nov. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

majdnem teljesen szőrős?:O azigen

azért megnyugtató hogy nem csak nekem ilyen:D amúgy azt tervezem hogy a tövétől legtávolabb lévő szálakat szemöldökcsipeszzel szépen kirántom így akkor egy jó ideig nem nő egy centit se

2012. nov. 23. 19:45
 7/12 anonim ***** válasza:
Az pokoli fájdalmas. Mazohista vagy?
2012. nov. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

nem:D bekenem előtte ilyen fagyasztó krémmel:D akkor nem érzel kb semmit és akkor

úgy legalább nem erősődik meg az a pár száll és lehet ki se nő ott többet(max 7 rántás kell:D)

de pokoli lesz:D

2012. nov. 23. 22:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem kell levágni. :) Nekem is itt-ott szőrös a rudim. Ha nagyon zavar, borotváld le. Én a rudit leborotválom, viszont a fanszörzetem csak ollóval ritkítom.
2012. nov. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Látod vagyunk egy páran akiknek szőrös (nekem is), téged miért zavar annyira?
2012. nov. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!