Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem merek megborotválkozni...

Nem merek megborotválkozni mert hamar visszanő? (lejjebb)

Figyelt kérdés

A kérdést bambán írtam... sajnálom. Szóval az lenne a problémám hogy nem merek megborotválkozni mert félek hogy másnapra már tök látható lesz és szerintem gáz :/. 17 éves vagyok és már eléggé látható a szőrzetem. A pajeszom oldalt is tök hosszú :/ Ha villanyborotvával borotválnám akkor talán nem nőne gyorsan, vagy sima borotvával csináljam :/ Egyszerűen nem merem elkezdeni... Ha páromhoz utazok le akkor ott is szerintem tök gáz hogy náluk csinálnám meg minden..... bár őt azt mondja nem zavarná... És alapból nem zavarja ez a szőrzetizé sem :(

Mit csináljak :( Nagyon kérlek adjatok tanácsokat :/ Soha nem borotválkoztam még :/ Faterom elhunyt szóval... segítőm sincs xD



2012. okt. 14. 14:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
14%

Most fiú vagy lány vagy? Bár pajeszbol ítélve...

Na mindegy. Levagod és kész. A szőr már csak ilyen. Visszano.

2012. okt. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

rossz hírem van neked: ez így fog menni - ha szerencséd van - a következő 60-70 évben


mindegy mivel borotválod, egyformán nől

2012. okt. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Fiú vagyok :/

De am.... elég a borotva zselé vagy hab... vagy kell még valami?.....

nem akarok ilyen pattanásos meg tüszős meg minden izét :(

2012. okt. 14. 15:08
 4/18 anonim ***** válasza:
borotválkozáshoz elég (mindegy, hogy hab, vagy zselé), utána pedig a fertőtlenítés és a pórus-összehúzás miatt after shave
2012. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És... van 1 nagyon pici anyajegy is a nyakamnál (ahol van szőr) ilyen kiálló fajta... de picike... szóval... ott mit csináljak :S
2012. okt. 14. 15:11
 6/18 anonim ***** válasza:
nekem is ... csak óvatosan körülötte és rajta ... ne sokat használt borotvával, mert az nem siklik át rajt, hanem megvágja ... ha vérzik akkor az arcszesz elállítja
2012. okt. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szal akkor ami kell.... after shave( vmicsoda) borotva.. borotva zselé. és arcszesz?... és a borotva 1,2,3 pengés legyen?
2012. okt. 14. 15:22
 8/18 A kérdező kommentje:
vagyis 1,2 vagy 3 pengés legyen..?:D
2012. okt. 14. 15:22
 9/18 sedacurforte válasza:
0%
SZERINTEM HA VAN MÉG KÉRDÉSED, FORDULJ ÉDESAPÁDHOZ!!!!!TALÁN NEM CIKI?
2012. okt. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Édes apám elhunyt...
2012. okt. 14. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!