Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most akkor lehet h visszanő?...

Most akkor lehet h visszanő? (lent)

Figyelt kérdés
Tavaj nyáron műtöttek meg,here variocitásom volt(lehet rosszul írom le nemtudom)vagyis a bal herémre kis gömbök nőttek armire később rájöttem hogy egy ér.megműtöttek elkötötték azt az eret.Már 14 éves vagyok és még nincsen spermám ez lehetséges h emiatt van?
2010. jan. 4. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
fiamat 12évesen mütöték az egyiket most 14 asztmondja neki van de lehet hogy megnézem mert ugye nem mindegy? lehet idegeskednem egy másik meg aszt irta lehet hogy visszanöt neki, hogy az embernek ne legyen nyugta régen nemvolt enyi gond,tt.zl
2010. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja vagyis kéne lenni hát nekem is volt ugye elöször csak az a átlátszo asztán meg késöbb már fehéris tt.zl
2010. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tt.zl.kérdeztem gyereket jön neki minden ami kell. neked önkielégitéskor mégis mitörténik vagy mit érzel?de mindenkép orvoshoz kell menned
2010. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
elélvezek és nemjön ki semmi de néha önkielégítés közbe ilyen átlátszó sűrű cucc az nemtom milenne..
2010. jan. 5. 19:50
 5/6 A kérdező kommentje:
de amúgy annyi baromságot írsz..ki kérdezte már bocs a kérdésre kéne a válasz..
2010. jan. 5. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:
mi neked a baromág az hogy apád helyet probálok segiteni neked, az a tény hogy az átlátszo az izgatástol jön ki vagyis minél késöb érsz a végére de nézd én leirtam hogy nálunk mi a hejezet volt viszér mütét és van átlátszo is amitöl jobban csuszik meg van ondois amikor élvezel érzed a lüktetést minden lüktetésnél lövelni kellene az ondot vagy kb,7-szer bocsi ha untatalak de menj orvoshoz mert lehetséges,hogy valami nincs rendbe,tt.zl.
2010. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!