Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek ez gáz? Mikor...

Szerintetek ez gáz? Mikor kezd el nőni? Fontos

Figyelt kérdés

Tehát az van hogy a péniszem mérete 4 cm, állva 6-7cm és 13 éves vagyok. Ez nagyon gáz? mikor kezd el nőni? fog nőni vagy valami bajom van? Azt ne irjátok hogy menjek orvoshoz mert azt úgyse fogok :D

és még azt kérdezném hogy ha mikor öltözök tesi órán akkor mit tegyek hogy ne merevedjen a farkam? mert ha rá nézek a gatyámra akkor fel áll..

Komoly válaszokat szeretnék.

U.I: Moderátor ne töröld attól hogy 2 kérdés van lécci.


2012. szept. 6. 17:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
32%
a kérdésedre nem tudok válaszolni, de az jutott eszembe, hogy de jó hogy nem vagyok fiú...
2012. szept. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Köszi hasznos komment :DD
2012. szept. 6. 17:58
 3/30 anonim ***** válasza:
Hát a korodhoz képest nem valami nagy, de normális. majd megnő :) Ha ránézel a farkadra és feláll, hát akkor ne nézz rá. ;) :)
2012. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
De hát ha le vetkőzök gatyára és át veszem a cuccom akkor is már fel áll.
2012. szept. 6. 18:06
 5/30 anonim ***** válasza:
ne arra koncentrálj, gondolj másra. ha neked ilyen érzékenyebb akkor nem sok mit tudsz vele csinálni. :D
2012. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
értem és ha nem is koncentrálok semmire csak egy pc játékra akkor is fel áll akk mit tegyek? mert azért nem akarok le égni h fel áll..azt mondják hogy nézzétek már xyt fel áll neki biztos b.zi
2012. szept. 6. 18:18
 7/30 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok. figyelj, akkor fordulj be valahova (fal felé, vagy ami ott van), amíg nincs rajtad naci, és akkor nem látják. majd később kevésbé leszel ingerelhető. másrészt örülj neki, hogy ilyen könnyen áll, mert amikor majd barátnőd lesz, akkor jól fog jönni :) papa korodban majd visszavágysz ebbe az időbe, amikor még a PC játékra is felállt!
2012. szept. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
értem köszi :D nem fog hülyén nézni hogy a sarokba öltözök át :D de azért télleg köszi :)
2012. szept. 6. 18:26
 9/30 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy az alsónadrágod anyaga dörzsöli a műszert és azért áll fel?
2012. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

nem kell a sarokban öltözni, hanem ha van fal, akkor átfordulsz oda, és próbálod úgy intézni, hogy amíg nincs rajtad nadrág, az rövid idő legyen.


én ugyanígy voltam a melleimmel. későn érő vagyok és sokáig nagyon kicsik voltak a melleim, és minden osztálytársnőmnek már nagy dinnyéi voltak, és én is állandóan elfordultam mert tök égőnek éreztem.


a mérete miatt ne aggódj, mert 15 évesen lesz majd egy nagy növekedés ezen a téren, és még 18 éves korodig is nő utána.

2012. szept. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!