Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14éves fiú vagyok, és a...

14éves fiú vagyok, és a péniszemnél nemcsak a pénisz körül, hanem a fitymán is van szőr, miért van ez? Nem teljesen végig, de majdnem. És ez engem nagyon idegesít, és nem tudom mit csináljak vele.

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy a borotválástól meg csak erősödik, és azt se akarom.
2012. márc. 29. 14:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Nem, az nem ritka.

Én lány vagyok, de nekem is olyan. Ezt a területet hívják a szőrtelenítésnél "fazon"-nak, ahogy az árlistában is láthatod.

De mivel a lábad is szőrös lesz, ez nem fog külön látszódni.

Lánynál külön látszódik, mert a lábszőr sokkal gyengébb szőr.

2012. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Pontositok. Mármint az emlitett területen a bugyiból kilátszó rész a fazon elöl-alul-hátul, tehát inkább a hajlaton van és a combon/popsin. A bugyiban levo rész mindenkinek szőrös, azt hívják szeméremszőrzetnek.:)
2012. ápr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
:D Akkor megnyugodtam. Annyira nem zavar csak tudni akartam hogy ez normális-e :)
2012. ápr. 19. 17:53
 24/31 A kérdező kommentje:
Jövőre koleszba fogok menni és hát nemtudom hogy most mi lesz mert eléggé ciki. Meg minden. Meg most olvastam több helyen azt hogy a borotválás erősítí a szőrt de olyat is olvastam hogy nem. Akkor most erősíti vagy nem?
2012. ápr. 23. 17:47
 25/31 anonim ***** válasza:
Ez változó, de nagyon meg kell gondolni, mielőtt az ember bármelyik szőrtelenítési módot választja, mert mindegyiknek lehet hosszú távú, visszafordíthatatlan következménye. Tehát azt kell eldönteni, melyik mód esetleges negatív hatását választod inkább hosszú távon. A borotválás ráadásul max. másfél napig tartja meg az eredményét. Hol, melyik testrészen szeretnél szőrteleníteni a kolesz miatt?
2012. ápr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Hát pénisz és környéke meg hónalj :D
2012. ápr. 23. 20:56
 27/31 anonim ***** válasza:
hónaljat fiúként nem kell szőrteleniteni (legalábbis szerintem a fiuk cikiznének azzal hogy meleg vagy) a péniszedet meg nem fogják látni.. a legjobb megoldás szerintem még mindig az enne ha körömcsipesszel tépkednéd ki, vagy levágnád ollóval...
2012. ápr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Hát a péniszed nem fogják látni.:)

A hónaljat meg nem kell.:) A szőrösséget még mindig a férfiassággal kötik össze jobban, és újra divatba jön.

Amúgy a hónaljhoz a borotválás megfelel. Én csak akkor borotválom, ha már hosszú, úgy havonta egyszer. Mindig akkor, amikor ujjatlant veszek fel, hogy kihasznaljam a simasagot.

Ha cikizni akarnak, mindenképp találnak indokot, nem ezért fognak.:D:D

2012. ápr. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
És az sem ciki ha a lábam erősebben szőrős mint az átlag? Vagy hát nemtudom mi az átlag de az osztályban még 2-3 gyereknek hasonlóan szőrős és amikor rövidgatyában vagyok kicsit kellemetlenül érzem magam mert ilyen.
2012. ápr. 24. 15:08
 30/31 anonim ***** válasza:
Ez van. Választhatsz a mostani állapot és a tök csupasz között. Ezt Magadban kell elrendezni.
2012. ápr. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!