Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14éves fiú vagyok, és a...

14éves fiú vagyok, és a péniszemnél nemcsak a pénisz körül, hanem a fitymán is van szőr, miért van ez? Nem teljesen végig, de majdnem. És ez engem nagyon idegesít, és nem tudom mit csináljak vele.

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy a borotválástól meg csak erősödik, és azt se akarom.
2012. márc. 29. 14:42
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Fitymáán?... nema hímvessző tövére gondoltál?...
2012. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Nemcsak a tövében hanem feljebb is.
2012. márc. 29. 14:49
 3/31 anonim ***** válasza:

Nem tudom akkor. Én olyat láttam eddig, hogy akinek leműtötték a fitymáját, annak lejjebb húzódott a fütyijén a bőr a makk felé, tehát a szőrös rész kicsit a fütyire is ráhúzódott.

Neked megvan akkor tehát a fitymád?

2012. márc. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Megvan. Minden rendben van meg egészséges kivéve ez az egy dolog idegesít.
2012. márc. 29. 14:52
 5/31 anonim ***** válasza:
fog összeszorít és szemöldök csipsez: gyökerestül szünteti a bajt
2012. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
De azzal se tudom megoldani mert visszanő. Meg azt nem lenne valami könnyű munka megcsinálni mire egyesével kiszedem őket. :(
2012. márc. 29. 15:02
 7/31 anonim ***** válasza:
Meddig nő le? Feléig?
2012. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Majdnem végig. :( A feléig erősebbek aztán egyre gyengébbek és kisebbek.
2012. márc. 29. 15:17
 9/31 anonim ***** válasza:
Van aki szőrősebb típus és nem csak a heréje,és fanszőre szőrős,hanem a hímveszőn szinte végig vannak apróbb szőrők elvétve,vagy éppen nagyobb mennyiségben,fitymán lévő szőrről még nem hallottam hogy őszinte legyek.A borotválás nem is a legjobb megoldás,meg is vághatod magad és még meg is erősődhet a szőrzet,a szőrt akárhogyan is tűnteted el,/hacsak később nem végleges szőrtelenítéssel,ami mázsás pénz mennyiség,akkor/ mindenképp vissza fog nőni.MOndanám hogy szőrtelenítő krém,de mivel a fitymádról van szó és ott igen érzékeny a bőr,ezt sem ajánlanám.
2012. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Hát igaziból most lehet hogy rosszul írtam valamit most megpróbálom még pontosabban leírni. Ott a tövében szokott lenni általában a szőr és nekem följebb is van a feléig rendesen. Aztán onnan már annyira nem durván de ott is van. Hát lehet hogy borotválni fogom rendszeresen. Aztán majd lehet egy lézeresre rászánok pénzt.
2012. márc. 29. 19:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!