Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14éves fiú vagyok, és a...

14éves fiú vagyok, és a péniszemnél nemcsak a pénisz körül, hanem a fitymán is van szőr, miért van ez? Nem teljesen végig, de majdnem. És ez engem nagyon idegesít, és nem tudom mit csináljak vele.

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam, hogy a borotválástól meg csak erősödik, és azt se akarom.
2012. márc. 29. 14:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Hát nemtom, sajnos én sem hallottam még róla, hogy végig lenne szőrös. Nagyon zavar Téged?

A lézer nem rossz ötlet, de azért tudakold meg, nem okozhat-e bajt a nemi szervekben.

2012. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Akkor még sem a fitymádnál van a szőr,akkor elvileg borotválhatod,de mindig tiszta borotvát használj és óvatosan borotváld le,habot,vagy szappant borotválás előtt vigyél fel a bőrődre úgy könnyebben lehet leszedni,de elvileg szőrtelenítőt is használhaszt rá,de szigorúan be kell tartani a hozzátartozó utasításokon szereplő fennmaradási időtartamot,amíg a krémet magadon hagyhatod,utána bő vízzel le kell öblíteni.
2012. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet,sajna az enyém is végig szőrös,és nekem nem olyan vékony pihés,hanem az az erős vastag szőr.Én borotválni szoktam.
2012. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Ha jót akarsz magadnak, akkor nem borotválsz, nem kencézel vegyszereket. Gyűjts pénzt és villanófényes szőrtelenítés a megoldás. Végleges. A neten találsz klinikákat, ahol garanciával vállalnak ilyet.
2012. ápr. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Ez a villanófényes mennyiben különbözik a lézerestől?
2012. ápr. 2. 14:14
 16/31 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ismerős a helyzet. A tövétől a vége felé az egészen erős, hosszútól egyre gyengébben, de a felén túl is jól láthatóan. Próbáltam már borotválni, de erősödött, a krém rossz szagú volt, ill. kimarta. Kb. két hete próbáltam először epilátorral (Philips HP 6402), sztem. én ennél maradok, sima, nem sebesedik. Nem mondom, elsőre kicsit fájt, de nem annyira, mint gondolnád. Ha előtte levágod kb 2-5 mm.-esre, akkor még kevésbé. Ügyesen kell tolni, és akkor mindig csak egy-egy szőrt tép ki, és a bőrt sem csípi be, főleg, ha kicsit megfeszíted. Elsőre próbálj kölcsönkérni, hogy neked is beválik-e, mert kb. 5-10 kHUF


Hali.

2012. ápr. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Azt valaki letudná nekem írni hogy most mi a különbség a lézeres és a villanófényes szőrtelenítés között? Meg azt olvastam hogy többször is elkell menni nem elég egyszer ez télleg így van?
2012. ápr. 16. 17:50
 18/31 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ezt a neten megtalálod, ha rákeresel.

Érdemes a kuponos akciókat is figyelni, mert ilyen jellegű kuponok szoktak lenni. Néhány napja a kuponvilagban pl. hónaljra volt. A terület nagysaga az, ami számít, szerintem hónaljas kupont erre is beválthatsz ha előre megbeszéled.

a másik meg, hogy ezek a szolgáltatások idővel egyre olcsóbbak, igy erdemes várni. Na meg "nyomozni" is, mert nagyon eltérőek az árak.

Itt pl. 20-30 E Ft az, amire az előbbi fiatalember a magasabb árat írta:

[link]

2012. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Jaj, félreértettem, most már úgy értem, hogy epilátorra írta az árat.

Az viszont szerintem ilyen érzékeny helyen kevésbé alkalmas, talán akkor inkább szemöldökcsipesszel egyenként kitépegetni jobb.

2012. ápr. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék hozzátenni az előző kérdésemhez. Hogy még nekem a zacskómtól a két lábam közt a segglyukamig meg az körül is erősen szőrős. Ez is csak ilyen ritka amit sikerült kifognom??
2012. ápr. 19. 16:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!