Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az nem későnérőség hogy a...

Az nem későnérőség hogy a fanszőr és a hónaljszőr most kezd nőni?

Figyelt kérdés
15/F
2011. nov. 23. 22:50
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Emiatt hajnalban eléggé kikészültem.. Hajnal 3-4-kor tudtam aludni. Hááát mind1 már. Nagyon sértődékeny vagyok :( De köszi a válaszokat.
2011. nov. 28. 22:30
 22/25 A kérdező kommentje:
Ezzel nem sajnáltatni akarom magam, csak elmondtam.
2011. nov. 28. 22:35
 23/25 anonim ***** válasza:

Figyelj tudom nem sajnáltatni akarod magad és tudod mit igen is jól teszed ha néha kiírod magadból,vagy másképp mondod el mi bánt,mi zavar,ha rövid időre is kicsit megkönnyebbülés.


A lényeg és a fontos,nem vagy se rosszabb,se kevesebb másoknál,mert későn érő vagy,van akiknek ez jön be és úgyis idővel utoléred a többieket,te is felnősz,felnőtté válsz.Az érzékenység sem baj,jobb mint amikor valakinek semmiféle érzése nincs.

2011. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Most amúgy beültetted a bogarat a fülembe, ha ezek szerint az alacsony növésnek és a veseproblémáknak lehet közük egymáshoz, akkor lehet, hogy fogom ezt a vizsgálatot javasolni egy ismerősömnek, akinek nagyon alacsony a gyereke.

Nála pici korban vesekövességet diagnosztizáltak, lehet, hogy nála is a parathormonnal van gond.

Bár állítólag már kivizsgálták, na de, lehet, nem elég alaposan.

2011. dec. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ja, nem, vesehomokot, nem -követ.
2011. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!