Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az nem későnérőség hogy a...

Az nem későnérőség hogy a fanszőr és a hónaljszőr most kezd nőni?

Figyelt kérdés
15/F
2011. nov. 23. 22:50
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
De visszamennék általánosba.. Úgyis 13-nak nézek ki.
2011. nov. 28. 00:23
 12/25 A kérdező kommentje:
Amúgy meg lexarom... Csak mások nem látják húú de valami jónak. Szar ez így.
2011. nov. 28. 00:25
 13/25 A kérdező kommentje:
Csak tudod ezt kibebaxott cikinek tartom.. Ha lehetne nem mennék suliba. Szégyellem magam
2011. nov. 28. 00:27
 14/25 anonim ***** válasza:

Na, akkor már meg is van, mi okozta.

Valami nem stimmelt a hormonjaiddal.

2011. nov. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
És ez tuti? A parathormon okozta?? Azért műtöttek engem vele mert vesekövességet okozott!
2011. nov. 28. 00:51
 16/25 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos, hogy van összefüggés.
2011. nov. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Az osztályomba pár lány magasabb nálam :D Vannak majdnem 154-155 cm-es is :D Meg velem egymagas. A suliban a fiúk közül is hasonló magasak vagyunk. Vannak sokkal magasabbak...
2011. nov. 28. 13:24
 18/25 szamo77db ***** válasza:

Szerintem ha a műtétet jó alaposan kiheveri a szervezeted,

megnyugszik, utána szépen rendeződni fogsz! Ha nem így

lenne, keresd fel a műtétet végző orvost! Ő tudja a legjobban, hogy mit csinált veled, ő fog neked leginkább

helyes utat mutatni!

2011. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Bocs,én írtam,hogy alacsony vagy,nem akartalak megsérteni,ne érezd magad rosszul,semmi baj nincs veled.


Ne szégyeld magad,semmi szégyelni valód nincs,egyébként úgy van,hogy 16 éves kor az a határ egészségügyi szempontból ameddig nem jelent gondot ha nincs valakinek spermája,szóval 1 éved van még,csak utána kell orvoshoz fordulni.


Megnőni meg úgy is megnősz,a többi nemiérés meg úgyis beindult már,az hogy később nem érdekes,az nem számít.


Fel a fejjel,ne lásd ilyen sötétnek a világot,más is van aki később érik,fejlődik.


A lányokhoz meg ne hasonlítsd magad,ott egy átlag magas 165 cm körül van,és ők már a végleges magasságukat elérhetik akár 13 évesen is,míg mi 13 évesen érjük magasságra utol őket és olyan 15-16 évesen nővünk meg lényegesen,akkor már sokszor felnőtt magassággal rendelkezünk,de van aki sokall később.A csajoknál ha valaki alacsony 14-15 évesen nagyobb az esély,hogy alacsony is marad,de fiúnál ez az esély kisebb.

2011. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Még annyit akartam írni,hogy ha nem csúfolnak ne foglalkozz vele,de ha csúfolnának is akkor se,mert mindenkiben lehet hibát találni,belekötni valót(van aki alacsony,túl szőrős,kövér,túl vékony,szemüveges,elálló a füle,nyúl foga van stb.)lehetne még sorolni,senki se tökéletes.


Sokszor akik gunyolódnak pont azért csinálják mert ők is elégedettlenek magukkal és mást bas9zogatnak hogy eltereljék a saját hibáikról a figyelmet.Ne foglalkozz velük,fogad el magad,ne hagyd hogy más elérje hogy te magad kevesebbnek lásd,nem vagy kevesebb.

2011. nov. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!