Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Idült prosztatagyulladás...

Fibbrizzo kérdése:

Idült prosztatagyulladás megszünhet vagy sose fog elmulni?

Figyelt kérdés
Az az igazság lassan 3 éve van prosztatagyulladásom ezelött 2 éve voltam háziorvosnál a tünetekkel de nem utalt be sehova mondva nincs semmi bajom .Aztán még 2-szer visszamentem de akkor se utalt be .Hát magamba akkor jol van .De elegem lett a oránkénti wc-zésböl és ezelött 4 honapja elmentem magándokihoz és már 3 honapja szedet velem anitibiotikumot de nem mulik el .Nemtudom köztetek van e olyan akinél nem mulott el a prosztatagyulladás?Mert már unom a sok gyogyszert meg ugye nem olcso minden 2 héten vizsgálatra menni .(23 vagyok)és nem merek kapcsolatot se létesiteni igy ,,,,
2011. jún. 16. 11:42
 1/9 eszternagy válasza:

Nem vagyok orvos és ráadásul lány vagyok, de most végeztem egészségügyi szakközépiskolában és annyit tudok, hogy az idült betegség azt jelenti, hogy hosszan tartó, sokáig elhúzódó, szóval nem szabad félvállról venni a dolgot, vizsgáltasd ki magad rendesen. Azt ajánlom, hogy inkább keress fel egyszer egy igazán jó orvost, még ha drága is minthogy minden második héten eg olyan olcsóbb orvosra költs, aki nem tud vele mit kezdeni.

A kapcsolat létesítésről pedig az a véleményem, hogy ha valaki igazán szeret, akkor nem fog ilyen apróságokon fennakadni, hanem elfogad úgy, ahogy vagy, saját tapasztalatból mondom. Én 2 és fél évig (!) jártam egy prosztatamegnagyobbodással küzködő fiúval (ő akkor 17 volt), akinek a teljesítménye emiatt átlag 2-3 percre korlátozódott és nem hagytam ott emiatt mert szerettem. ez ne legyen szerintem akadály.

2011. jún. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt idült prostatitisem. 2 hónapig szedtem gyógyszereket és kúpot kellett használom (LOL). És fél év volt mire elmúlt. A gyógyszerszedés után.
2011. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A gentost 3 hónapig kell csak szedni és már enyhülnek az ingerek. megelőzésre is jó. Szerintem próbáld ki, nekem bejött.
2011. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A háziorvos nem ért hozzá, nem is a szakmája. Urológus ennek a mestere. A háziorvos azért nem ír hozzá beutalót, mert oda nem kell. Mondjuk legalább ajánlhatta volna. Ha az urológus is azt mondja, nem a prosztatáddal van gond, akkor elküld máshova. Nem tudom az ország melyik részén élsz, de az itteni doktornő jó ismerősöm, és szívesen megvizsgál téged is, ha akarod. Sztk alapon. Írjál.
2011. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
már urologushoz járok 3 honapja és nem használ az antibiotikum .
2011. jún. 18. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az okozza a gyulladást, ami ellen a beszedett antibiotikum jó lenne.
2011. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Én egy kicsit más szemszögből nézem a betegségeket. Miért tudtad elkapni ezt a betegséget? Mi lehet az oka? A nyugati orvostudomány patikus módszerekkel dolgozik. Valami nem stimmel a szervezetben, adjunk rá bogyót. a kínai orvoslás az okot keresi, és azt gyógyítja. Az okozat magától elmúlik.
2011. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem hiszem el, hogy az urológusod hagy szenvedni, egy valami másra jó antibiotikummal, és nem küld el egy másik, hozzáértőbb orvoshoz. Nekem nő az urulógusom ( mert 60 felett az embernek kell, hogy ilyenfajta orvosa legyen), és mindent elkövet, hogy rendben tartson. A legkisebb gyanura vérvizsgálat, uh, körházi vizsgálat. 68 évesen naponta 2x megyek pisilni.
2011. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lamiki válasza:
Ajánlom figyelmedbe a kisvirágú füzikét, ez egy nagyon figyelemre méltó gyógynövény, gyakori vizelési ingert jelentősen csökkenti,veseműködést fokozza, normalizálja, vese cisztákat elmulasztja, húgyhólyag, és vizelet problémákra is hatásos, férfiaknál a prosztata gyulladás, prosztata megnagyobbodás, és prosztata rák ellen, nőknél a méh különböző megbetegedéseit, menstruációs problémákat is kezelik vele. 1 hónapra 2 csomag tea elég, kb 200 Ft/csomag. Megiszol 1-1 bögrével,reggel éhgyomorra, este étkezés előtt fél órával(leforrázol 1-1 tetés teáskanál teát 3 dl forró vízzel, 10-15 percig lefedve állni hagyod, utána tetszés szerint mézzel, kevés citromlével ízesítheted, a citromlétől egyébként kitisztul az enyhén zavaros színe is) Kúra szerűen alkalmazható, 5 hétig iszod, 2 hét szünet, majd ha a tünetek nem múltak el teljesen, akkor újra kezdhető. Én tavasszal összeszedtem valami gyulladást, ami nem akart több hónap alatt sem elmúlni, óránként jártam a WC-t, ha legugoltam már attól úgy éreztem mindjárt bevizelek. Nekem segített, 3-4 nap után már sokkal jobb volt, 5 hét alatt teljesen rendbe jöttem.
2011. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!