Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Most akkor ez előváladék még?...

Kevin42 kérdése:

Most akkor ez előváladék még? Baj, ha csak előváladékom van, 13 évesen?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok. Miután elélvezek, nem hiszem hogy sperma jön ki,inkább átlátszó színű mint fehér.13 évesen az baj, hogy ha csak előváladékom van?
2009. márc. 20. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
Nem baj, de egyébként biztos hogy sperma is van benne.. :) Másrészt miért nem inkább a tanulással foglalkozol?
2009. márc. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

4-es tanuló vagyok.:D

Szóval a tanulással nincsenek gondjaim.

2009. márc. 20. 16:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló: Ugye ezt most nem kérdezted komolyan??

A kérdésre válaszolva: én amikor még elkezdtem (régi szép idők :), akkor csak átlátszó volt, aztán szép fokozatosan kifehéredett, úgyhogy ne izgulj.

Ja és ha esetleg véletlenül arra is sor kerülne, hogy mostanában lefekszel valakivel, akkor mindenképp védekezz, attól függetlenül, hogy milyen színű! :D

2009. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Ja, és nem tervezem egyenlőre, hogy lefeküdjek bárkivel is.Azért izgultam eziránt, mert az egyik jó barátommal beszélgettünk erről, és mondta, hogy neki ez biztos sperma.Tudom hogy ez nem ide tartozik, bocs hogy megkérdezem;A kérdéseket kilehet törölni, és ha igen hogyan?
2009. márc. 20. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális
2009. márc. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én ugyan így vagyok... F/16 meddig lehet várni?
2009. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ó ezt a kérdést rég tettem fel, és azóta "átváltozott".:D

Köszi a válaszokat .

2009. márc. 31. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:
15/f vagyok és velem is ez van.Csak előváladék.. mitől lehet?
2009. ápr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!