Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves fiú vagyok. Még...

13 éves fiú vagyok. Még előváladékom sincs, de mikorra várható?

Figyelt kérdés
azon gondolkoztam, hogy amikor szőrös lesz a hónaljam akkor? :) mert már kezd
2011. jan. 10. 20:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
általában 12-13 éves kor körül szokott jelentkezni,de nem ritka az sem,hogy valakinek csak 14-15 éves kora körül kezdődik ez az egész.ez függ a genetikától,ha hormonálisan vesszük a dolgokat,a hónaljszőrzettel kapcsolatban nem mondtál butaságot,mivel elindult a férfivá válásod folyamata.nem lehet előre megjósolni,innentől kezdve várható.
2011. jan. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ó köszi az értelmes választ,és hogy nem b.asztál le mert hogy már ilyet kérdeztek.
2011. jan. 10. 20:32
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha kérdezhetem neked mikor ''jött,, meg?
2011. jan. 10. 20:32
 4/14 anonim ***** válasza:
miért b*sználak le,örülök neki,hogy érdeklődsz!teljesen jó életkorban vagy,nem korai : )) teljesen normális. : )) én 12 és fél éves voltam : ))
2011. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Jó neked :)
2011. jan. 10. 20:37
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia. Semmi gáz nincs Veled, ez nincs szűk intervallumhoz kötve, kinek-kinek egyedileg jön elő a dolog. Én 13 évesen kezdtem masztizni, de első időben semmi sem jött. Sőt, nem is tudtam igazán, hogy mit is művelek. Verettem a zuhannyal és egyre kellemesebb volt, aztán egy nagyon különös érzés fogott el és megremegett a testem. És lövésem nem volt, hogy ez mi :)) Akkortájt én csak így hívtam: "önkívületi érzés". Aztán rákaptam az ízére, a következő nagy felfedezésem az a fehér "izé" volt, ami az önkívület után jött belőle. Az előváladékra jóval később figyeltem fel.
2011. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
:D Veretted.
2011. jan. 11. 19:54
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a választ.
2011. jan. 11. 19:55
 9/14 anonim ***** válasza:

A hónaljoddal a fütyid felett is szőrösödsz? Vagy ott már előbb kezdtél?


Nincs semmi baj. 16 éves korodban talán már aggódhatsz és keress fel orvost, de addig ne! :) Én későn érő típus voltam... 12 évesen teljesen véletlenül "bizsergett" be a fütyim játék közben. (nem vele játszottam, csak csúszás-mászás közben "dörzsölődött" ki) Az sem tudtam mi ez, de rohadt jó volt. Aztán egyszer ültem otthon egyedül és gondoltam, hogy valahogy el kéne megint érni ezt az érzést. Levetkőztem és meztelenül ott álltam tanácstalanul. Az első alkalomkor azt se tudtam mit csináljak a kis fütyimmel, de sikerült elérnem az orgazmust :P Spermám jóval később jelent meg. 13-14 éves kor között. Hozzá teszem nekem a fütykösöm felett is csak 14 évesen szőrösödtem. 8-ba csupasz kukaccal ballagtam... :) Azóta minden rendben. Bőven van még időd.

2011. jan. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszi a normális választ. Amúgy sperma nélkül is lehet orgazmus?
2011. jan. 13. 10:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!