Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van előváladékom (14 éves)....

Van előváladékom (14 éves). Ez azt jelenti hogy spermám is lesz majd?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb biztosan.
2009. okt. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14 évesen sztem már most is van
2009. okt. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Későnérő vagyok
2009. okt. 15. 20:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Az előváladék a sperma egy hígítottabb "változata", mely már tartalmaz hímivarsejteket.

Ez már jó jel, hamarosan várhatod, hogy megjelenjen a sperma, onnantól kezdhetsz aggódni, hogy nehogy teherbe ejts valakit. Bár az előváladékkal is könnyen azzá tehetsz valakit.

2009. okt. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14 évesen nekem is volt előváladékom is meg geccóm is. pedig én is későnérő vagyok.
2009. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én is nagyon későn érő vagyok...

mégis volt már 12-13 éves koromban cuccosom :P


de ne aggódj! 100%, hogy lesz! ^^

2009. okt. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ÉDES TUDOMÁNYOM!! hogy lehetek 14 éves és ilyen ha egyszer mások ilyet hülyék.. nyiss már ki egy biológia könyvet, vagy nézd a spektrumot vagy U.T.F.W. (use the f*cking wikipedia).. hiába vagy későn érő ha már van előváladékod spermád is van.. 12 éves korod óta kell lennie.. igen meglepő amikor már 10 éves korod óta tutujgatod jancsikát és 12 éves korodban vmi kijön vele és most nem tudod hogy most az ondó vagy vmi izéééé... igen.. na de 14 évesen... légyszíves...tedd meg.. maszturbálj egyet élvezésig és írd meg hogy mi jött ki... kíváncsi vagyok.. mert ha 14 ÉVESEN NINCS AKKOR BAJ VAN!...
2009. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem nem lesz soha.....

hülye kérdés szerintem már van.

2009. okt. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!