Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy mondjam meg anyámnak...

Hogy mondjam meg anyámnak hogy pelenkára van szükségem?

Figyelt kérdés

Sokáig bekakiltam gyerekként, és ki is vizsgáltatott anyám, de semmit nem találtak, semmi elváltozást, végül kiderült hogy ez ilyen idegi, pszichés alapu dolog lehet vagy mi, de nem vagyok orvos.

Hat éves koromig bekakiltam este, alkalmanként nappal is, és pelenkáztak, de aztán pont iskola elött abbamaradt ez a dolog. Valószínüleg ennek köszönhetem hogy kialakult nálam a pelenka fetish is, és élvezem viselni a pelenkát, amikor lehetőségem van.

sajna drága a pelenka, ezért nem sűrűn viseltem, és ezt a dolgot nagyon szégyellem is. viszont mostanában van egy "kis" baj. ugyanis ez a régi problémám visszatért kb egy éve, és többször bekakiltam a nadrágomba alvás alatt.

Most baromira nem kívánom a pelenkát, hogy már VALÓBAN szükségem lenne rá:( nem merek szólni anyámnak, nagyon szégyenlem magamat miatta, de így nem maradhatok. nagyon félek hogy örökre így maradok, és az iskolába is pelenkában kell majd mennem, és annyira égő lesz az egész, az egész család tudni foglya, hogy nekem pelenkára van szükségem, beleértve a hugomat is. Ebbe bele fogok őrülni. Mit csináljak?


16.5/f


2011. jan. 12. 10:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

85% köszi, sokat segítettél. elmondtam anyumnak amíg főztünk, ilyenkor együtt vagyunk vasárnap és tudunk beszélgetni. szóval, megértette, és mondta, hogy előbb kellett volna szólnom, és mondta azt is hogy nem fogja elmondani senkinek sem. hatalmas kő esett le a szívemről. mondtam hogy pszichológus kellene talán, de mást nem akarok, és ő megértette, és hétfőn bemegy a háziorvoshoz, és szerez nekem beutalót a pszichológushoz. most sokkal jobban érzem magamat, bár egy kicsit szégyenlem is hogy már tudja. pelenkáért még ma átmegy az ügyeletes patikába, le kell mérnem a derékbőségemet. remélem hogy majd a pszichológus, tud segíteni. amúgy utolsó, én nem szeretek discóba járni, de remélem hogy nem pelenkában fogok felébredni majd a jövendőbelim mellett:)


köszönet nektek!

2011. jan. 16. 10:48
 12/16 anonim ***** válasza:

:-))) juhé örülök, hogy sikerült megbeszélned vele :-)))))

Látod néha milyen pozitívan lehet csalódni valakiben. PL anyukád. Hidd el megtartja a titkod. Azért ha van kedved majd írd meg, ha megoldódott a dolog. Vissza szoktam nézni a megválaszoltjaimra.

Ügyes voltál, csak egy jó pillanat kellett.

2011. jan. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

00:37 vagyok.

Gratulálok a bátorságodhoz,és hogy ilyen aranyos anyukád van,hogy megszerzi a beutalót neked!

Hidd el,minden fejben dől el! Bízz meg a pszichológusban és lehet,hogy hamar elfelejted az egészet!

Minden szépet és jót kívánok!

2011. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

06:34 vagyok


Nagyon örülök, hogy ilyen jól ment!

Nem kell szégyellned magad előtte sem, anyukádnak az a fontos, hogy segítsen neked/rajtad. Nyilván ezt tartja szem előtt.


Én is vissza szoktam nézni a megválaszoltjaimra, ha gondolod írd majd le mi a helyzet veled.


Őszintén kívánom, hogy minden jól menjen a pszichológusnál is és megoldódjanak a dolgok! :)

2011. jan. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül a problémával sok hozzád hasonló cipőbe járó fiatal, felnőtt, gyermek (3 évesnél idősebb) él együtt. És viselnek éjjel-nappal pelenkát.


Lassan közel 20 éve annak ami velem történt és az ellenséges osztálytársaimat mintha kicserélték volna őket, kedvesen bántak velem amikor ez az esett megtörtént velem pedig nem számítottam erre sokkal rosszabbra számitottam.



10 éves koromban nappalra be lettem pelenkázva a táborban a nagy kirándulás előtt, mivel tejes müzlis reggelitől hasmenésem alakult ki. Viszont nem akarta egy tanár sem hogy kimaradjak a városnézésből és az Állatkert nézésből. Nem akartam pelenkát de győzőt a tanárnőm. Nagyon szégyelltem félelmem volt abban, hogy a társaim kinevetnek ki csúfolnak és a nálam jóval idősebb táborozó tanulók is. Elég jól látszott a vékony testalkatomnál és a vékony hosszú nadrágomnál, hogy pelenkában vagyok.


Viszont nem csúfoltak ki és egy rossz szót sem mondtak nekem emiatt hamar megnyugodtam, és elfogadtam a járásom picit nehézkes volt a pelenka miatt. Kislány létemre majdnem 5. osztályos tanulóként hamar megnyugodtam és jó kedvű lettem az utazás közepén nem tekintettek rám sajnálattal sem. 4,5-6 éves koromig téli éjszaka pelenkát kaptam nagyon sokszor bepisiltem ritkán volt száraz az ágyam és a pizsamám, örültem annak nyugodtabban tudtam éjszaka aludni nem zavart pár perc után a nagy csomag a lábam között pizsama nadrágomon ki is domborodott rendesen.


Ne foglalkozz más emberekkel nem mondanának jót rád stb. Ismerek olyan férfit aki a felesége kitart mellette annak ellenére, hogy a férfi főleg éjszakára pelenkát visel éjszakai bepisilése miatt. És azért tart ki mellette mert nagyon szereti a felesége a férfit és elfogadta őt olyannak amilyen, ugyanolyan embereknek számítanak azok az emberek is akik életkoruk ellenére szükségesen pelenkát viselnek. És ez teljesen természetes ilyen esetben a pelenka viselés, és ezt más embereknek meg kell tanulniuk elfogadni az érintetteket. Szeretettel bánnak velük úgy mint a többi emberel.


Kívánom hogy gyógyulj meg hamarabb és tudj rendesen aludni éjszaka reggel boldogan és elégedetten tudják többször felkelni. :-)

2011. júl. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Szia, én is szeretek pelusban lenni, vagyis én még szeretek.

Ha gondolod, segíteni tudok én is.

2011. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!