Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Van valaki aki ugyanebben van...

Van valaki aki ugyanebben van mint én, "kopaszodás". (?)

Figyelt kérdés

Tehát van olyan férfi aki egyszerűen nem tud beletorődni a kopaszodásába?

Nekem egyszerűen fizikai és szellemi képtelenség az, hogy nullasra lenyírjam, ugyanígy vagyok a hajbeültetéssel is, nekem megfizethetetlen kb.


De mégis mit lehet tenni, az önbizalmam nulla lett, hülyén nézek ki, annyira belerondít a fejembe, úgy nézek ki mint valami gyökér. És irigység nem, de krva nagy düh fog el, hogy mások meg nem kopaszodnak. Miért pont én, alapból is egy extrán önbizalomhiányos ember vagyok, de még ez is, mintha alapból nem lenne elég a jelenlegi bajom, még ez is.


Akik így vannak mint én, ők, hogy élik túl a napokat? Akik kicsit jobban odafigyelnek a hajvesztésre, van valami ami hatott? Minoxidil nálam nem sokat csinált sajnos.


És kérdezem a szőröstokű kopaszokat is, akiknek elég kemény volt a tökük ahhoz, hogy letolják, nektek naponta hány hajszál hullott?


Nekem napi 400-600 hajszál hullik ki, a fejem teteje már....hát képzehetitek, hogy néz ki.


Utálom, szégyellem, nem tudok vele azonosulni sehogysem.



#kopaszodás #hajritkulás #hajvesztés #genetikai hajhullás #szopás!
szept. 18. 00:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Pedig ez ellen nem tudsz kűzdeni. Elmész szakemberhez, aki átsegít ezen, vagy tényleg letolod. Legalább próbáld meg egyszer milyen letolva a hajad, vagy csak szimplán nagyon rövidre. Ha nem tetszik, majd visszanő.
szept. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A haj hullást a hormonok irányítják, a hormonokat meg az ideg rendszer.

Ha te ideges vagy akkor ez egy körforgás.

szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Engem nem érint a kopaszodás, családilag ez nálunk 60 éves kor alatt sosem volt probléma, de haverom már 20 évesen úgy kopaszodott, mint egy 70 éves. Ő is járkált mindenféle kivizsgálásra, hormonmérésre, hajgyógyászati kezelésre. Szedett mindenfélét, kente a fejét mindenfélével, de semmi. Elgondolkodott a hajbeültetésen is, de mivel ritka a valóban sikeres és jól kinéző végeredmény, ezért elengedte, mert a kétes esélyekhez képest túlságosan macerás és drága.

Végül több évnyi szenvedés után sikerült rádumálnunk, hogy tolja le nullással, aztán egy-két hetente szaladjon át rajta, és élete végéig le van tudva ez a haj téma. Sokáig agonizált, hogy nem, mert szarul fog kinézni, nem fog jól állni neki, nem jó hozzá a fejformája. Mondtuk neki, hogy hókuszpók hajjal néz ki szarul, ez a fejforma dolog pedig bullshit.

Letolta, és rohadt nagy glow upja lett. Pár napig kicsit szokatlan volt, most meg már el se tudnám képzelni megint hókuszpókként. Milliószor jobban áll neki, és igényesebb, mint a kopaszodás.

szept. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem ez nem fog menni. Látok sok videót, meg nézek sok videót erről, hogy sokkal jobban néznek ki kopaszon mint hokuszpok hajjal. De nálam ez nem játszik. Nem tudom mit tegyek így. Inkább halok meg, mint toljam nullára. Nekem az egyenlő a teljes és totális megsemmisüléssel.


Sokat gondolok rajta, hogy mit adnék azért ha lehetne újra hajam, hát a ha teljes kasztrálástól újra nőne a hajam, hát gondolkodás nélkül bevállalnám, szarnám le a farkam.


Nekem a hajam konkrétan a farkam volt, ez nálam nem olyan egyszerű mint másoknál.


A fejemnek nagyon szarul állna a kopaszság. Némi haj van még a fejem tetején, de nem sok, már durván átlátszik a fejem tetején a fejbőröm. Kétoldalt már a hálántéknál már lassan tar kopasz.


Nem tudom mit tegyek.


Krvara viszket, konkrétan letudnám kaparni a fejbőröm.

Amúgy ez a elviselhetetlen viszketés akkor is fent fog állni ha letolom nullára?


És akik kopaszodnak azoknak is elviselhetetlenül viszket a fejbőrük?

szept. 18. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ennyire viszket a fejed akkor szerintem lehet hogy be van gyulladva a fejböröd. Érdemes volna egy bőrgyogyásszal megnézetni. Az meg tudná mondani azt is hogy valami eü gond miatt kopaszodsz, esetleg idegi alapon, vagy genetika.

Tudom nem opció, de sok kopasz ember szakállat növeszt. Így kompenzálják a dologt, és sokaknak jól áll.

szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
szept. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Küldesz képet a fejtetődről akkor javasolok parókákat vannak ilyen kopaszság eltüntetésére való kisebb méretűek úgy kell csináltatni
szept. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!