Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen költséghatékony folyéko...

Milyen költséghatékony folyékony Minoxidil alternatívák léteznek?

Figyelt kérdés
Nagyon kiszárítja a fejbőröm. Hallottam a habról, de az drága, valamint a talán leghatékonyabb tablettáról, de az szerintem csak vénnyel kapható. Utóbbi érdekelne leginkább, ebben valaki tudna segíteni?

júl. 24. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a hab is szárítja. Én használok mellé egy fejbőrre való hialuronsavas gélt. Így némileg elviselhetőbb.
júl. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi. Melyik az, megírnád akár privátban? Illetve a tablettával nincs véletlenül tapasztalatod?
júl. 26. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Revoxnak van ilyen terméke, de vannak ennél drágább és talán jobb termékek is erre. Nézz körül a neten. Én úgy tudom Magyarországon nem lehet minoxidil tablettát beszerezni, de egész Európában sem lehet, Amerikában konkrétan ingyen megkapják az ottaniak, ott engedélyezve van, Európában sajnos nincs, így csak pult alatt lehet minoxidil tablettát beszerezni, és kb 2-szer, 3-szor drágább mint a minoxidilhab. Szóval nem éri meg, plusz a vám stb, elvileg Angliában kapható, de ott is eléggé nehéz beszerezni. Kicsit igazságtalannak érzem, hogy Amerikában ezt kb ingyen kapják az emberek, itt meg kb hozzáférhetetlen, ugyanúgy a finasterid, dutasterid, ha jól tudom ezeket max magánirvos írja ki, pénzt csúsztatva a zsebbe persze ha kiírja.
júl. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Borotvahab, pengével lehúzva. Ennyi.
júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hab nekem bejott.
júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!