Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Vannak mellékhatásaitok...

Vannak mellékhatásaitok Finasteride használata után?

Figyelt kérdés
Mekkora egyáltalán az esély erre? Impotenciáról, valamint merevedési és ejakulációs zavarokról hallottam. Ha a húszas éveimben kezdtem el szedni (hajra), mekkora bajom lehet belőle?

aug. 3. 17:14
A kérdező szavazást indított:
Igen, komoly mellékhatások.
Igen, enyhe mellékhatások.
Nem.
5 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:

A mellékhatásai fel vannak tüntetve, illetve az interneten is megtalálod.


A mellekhatás egy szernél nem kor függvénye, és végképp nem attól függ, hogy mire kezdted el szedni.

aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szedem közel 8 hónapja. Jönnek is a mellékhatások, de ezt felvállaltam amikor elkezdtem szedni.

70+ vagyok, én már nem akarok több gyereket.

Ugyanakkor látványosan kisebb lett (térfogatra) a prosztatám az uh szerint. Nem bántam meg. Inkább ez mint a TURP.

Huszonévesen azért nem biztos, hogy elfogadtam volna, de szerintem egy fiatalabb szervezet jobban tolerálja.

Csodálom, hogy ennyi idősen már ilyen gondjaid vannak.

Ha most már nem szeded és nem jelentkeztek eddig a mellékhatások akkor ezután már nem is fognak.

aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kopaszodási gondjaim vannak, de azért köszönöm.
aug. 3. 21:31
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és napi 1 mg az adagom.
aug. 3. 23:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Jobb inkább kopasznak lenni szerintem. A borotvának biztosan nincsenek mellékhatásai, legfeljebb pozitívak :)
aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#4

Akkor én nem gondolnám, hogy problémáid lesznek. Ebben a kis dózisban és ilyen fiatalon szinte kizárt.

Egyébként mennyire volt hatásos nálad? Van akinek nagyon bejött.

(#2 voltam a 70+os)

aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!