Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan segíthet egy anyuka a...

Hogyan segíthet egy anyuka a fiának megérteni, hogy miért fontos a fityma megfelelő tisztítása, és hogyan taníthatja meg neki a helyes módszereket?

Figyelt kérdés
aug. 24. 10:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Egy normális férfival ezt nem az anyjának kell megértetnie. Akinek ez nem alap, az igénytelen.

Mennyi idős a fia?

aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
6 éves
aug. 24. 10:50
 3/14 A kérdező kommentje:
Meg van egy 4 éves de az sokkal jobban együtmüködik
aug. 24. 10:51
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Elmondja 100x és számonkéri. Velünk így értette meg anyu.
aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az más, azt hittem már idősebb. 6 évesen is lassan meg kell tanulnia. Ahogy a négyes írta, mondd el neki sokszor, utána kérdezz rá, hogy ott is megmosta-e.
aug. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szúrópróba szerűen ellenőrizni kell.
aug. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
aug. 24. 11:51
 8/14 budaiz ***** válasza:
76%
Apuka nincs erre a feladatra?
aug. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem női feladat, nekem se anyám intézte ezeket. Mert apám külföldön dolgozott, anyàm meg nem nagyon tudta ezeket a dolgokat, nem értett hozzá. Ezért apám hátrahúzatta velem a fitymát, hogy így ne legyen gond és azt mondta ha tudom legyen így minél többet aztán nem kell vele foglalkoznom. Rendben lesz.

Különösebben mosni se kellett így, pisi után se pállott be. Kimaxolta a higiéniát az, hogy nem izzadt be nyáron se mert nekem a bőr az ilyen módon érte a levegő.

aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 nem él velünk!
aug. 24. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!