Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az gáz ha merevedésem van...

Az gáz ha merevedésem van akkor nem húzódik hátra a bőr a makkról ?

Figyelt kérdés

De viszont kézel hátra tudom húzni a bőrt, plusz fáj ha hozzá érek a makkhoz kézel vagy ha zuhanyzás közbe víz éri nem is faj hanem nagyon kelemetlen érzés, ezek mitől vannak vagy mit csinálják ?

A korom 17 alatti 15,14



aug. 3. 14:31
 1/7 anonim válasza:
71%
Ha kézzel hátra tudod húzni fájdalom nélkül akkor nem gond. Naponta húzd hátra a fitymádat, mosd le óvatosan meleg vízzel, tusfürdővel. Ha piros, lehet hogy valami gyulladás. Tetran kenőccsel kezeld pár napig. Ha nem javul, akkor bőrgyógyászhoz kellene menni. Tudom, cikinek hangzik, de hidd el, nem az. Jobb mint szenvedni. Így gondolom masztizni se tudsz, az meg még több szenvedés. :)
aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes beavatkozni, amikor merevedéskor kézzel sem húzható hátra a fityma a makkról (szűkület) vagy ha hátrahúzható ugyan nehezen, de nagyon feszül a fék. Ez utóbbi esetben a fék könnyen bereped, ami nemcsak fájdalmas és véres jelenség, de többnyire ismétlődik is és élvezhetetlenné teszi a szexet.
aug. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáj amikor hátrahúzod, akkor menj vele dokihoz, mert szűkületed van.
aug. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
61%

Nekem is hasonló volt a helyzet, én azzal "treníroztam" magam, hogy lankadtan húztam hátra, majd úgy állítottam fel, és akkor a péniszemmel együtt tágult valamennyit rövid időn belül a fityma is. Két nap után már sokkal könnyebben húztam vissza állva is, és azóta sem okozott gondot a nemi életemben.

Az pedig, hogy érzékeny, teljesen természetes, a makkban rengeteg idegszál összpontosul, ha nem vagy izgalmi állapotban, sokkal rosszabbul reagál az érintésre.

aug. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A leirtak alapján csak szimplán kicsit "több" fitymád van, és emiatt nem megy magától hátra. De ezzel nincs baj sokaknak ilyen. A lényeg hogy ha akarod akkor gond nélkül hátra megy.

A kellemetlen érzés az valószínűleg amiatt van hogy érzékenyebb a makkod. Ezt azhal tudod javítani hogy fokozatosan hozzászoktatod a külsö ingerekhez. Pl fürdéskor egyre sürübben érsz hozzá vagy masztizáskor nem csak a fitymád huzogatod rajta hanem hozzá is érsz közvetlenül.

Idővel javulni fog. Ez ugyan olyan mint az hogy akit körlmetélnek, annak elöször egy ideig kellemetlen érzés mert folyamatosan hozzáér a makkjához pl az alsó gatya. De idövel megszokja, csökken az érzékenység.

Amíg simán hátra tudod huzni kézzel a fitymád, illetve nem látsz bérmiféle nyomét annak hogy gyulladásod lenne, addig nem kell aggódnod. Csak hozzá kell szoktatnod a makkod a külvilág ingereihez.

aug. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Alapvetően nem probléma.

De az már igen, hogy érzékeny a makkod. Felesleges lenne újra leírni, de 5ös leírta a lényeget.

aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nekem is ilyen, a fájdalmat kivéve.
aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!