Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiuk ti felhúzzátok a fitymát...

Fiuk ti felhúzzátok a fitymát ha vizeltek?

Figyelt kérdés
Egyik spanom mondta, hogy szerinte hülyeség, másik szerint meg így kéne és jól összevitatkoztak mi a jobb egészségünkre nézve.

júl. 25. 18:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy hogyan pisilsz, ahogy neked kényelmes :D

És eléggé felesleges volt ezen össze veszniük.

júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Alap hogy hátrahúzom okyankor
júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
80%
Körül vagyok metélve.
júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%
Feleslegesnek tartom piszkálni.
júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
37%
4es, de undorító lehetsz
júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
82%

Érdekes dinamikák játszódhatnak egyesek fejében. pl: "undorító lehetsz"


5-ös! Te meg frusztrált és ítélkező lehetsz.

júl. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Óvodában egy gyerek felhúzta, és engem teljesen megdöbbentett, nem tudtam miért csinálja.

19 évesen körülmetéltek fitymaszűkület miatt.

Csak pár éve hallottam róla, hogy sokan felhúzzák, és hogy egyesek szerint fel kell húzni pisiléskor…

júl. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%

6, azért én vagyok frusztrált meg ítélkező, mert valaki ennyire lusta és a fitymájába áll a pisa ? Kérlek mesélj még....


Ha nem húzod fel és utána sem, bizony maradnak benne cseppek, nyammi, fincsi állott húgyszag.🫠

júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Kólauborkával ***** válasza:
77%
Szerintem célozni sem lehet kiszámíthatóan, főleg az elején, meg nekem nem higiénikus, de úgy vagyunk kialakulva, hogy ne okozzon többnyire gondot, szóval egyéni ízlés kérdése. Bár egy jó kis fitymagyulladás az fájni tud.
júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

6-os vagyok, mesélek.


Azzal semmi probléma, hogy nem vagyunk egyformák, van, aki felhúzza, van aki nem. Olyan is akad, aki szerint higiéniailag nem kielégítő, hogyha valaki vizeléskor nem húzza hátra a fitymát, és abban vizeletcseppek maradhatnak. Ezt a véleményt el lehet fogadni, tiszteletben lehet tartani.

DE!

A stílus maga az ember.

Így is lehet fogalmazni, ahogy fent kifejtettem, hogy "higiéniailag hagyhat kivetni valót maga után, hogyha valaki vizeléskor nem húzza hátra a fitymát, és abban vizeletcseppek maradhatnak". Ebben semmi személyeskedő vagy sértő nincs, tárgyilagos, udvarias vélemény.

Aztán persze van ilyen véleményezési stílus is, hogy: "de undorító lehetsz".

Ezt mindenki döntse el, hogy melyik a tiszteletteljes és melyik a tiszteletlen a másikkal szemben.

júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!