Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Párna oldalon alváshoz?

Párna oldalon alváshoz?

Figyelt kérdés
Egy ideje fáj a nyakam és hátam reggelente. Már mindenem ki lett cserélve megfelelője az orvos szerint. Arra gondoltam, hogy a puha párnám ami még s gondot okozhatja. Olyan párnát keresek ami kifejezetten oldalon alváshoz valo, mivel így alszom a legtöbbet. Tudtok ajánlani ami nektek bevalt?

#alvás #párna #jó alvás #Ortopéd párna
júl. 3. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk egyformák, így mindenki saját maga kell, hogy megtalálja a számára megfelelő párnát. Van aki a puhábbat szeretik van aki a keményebbet, van aki memóriahabosat preferálja. Én pl Jysk basic nagy és kis párnát használok, de pl párom memóriahabosat szereti.


Minden ilyen helyen pl ikea, Jysk stb van ágy kitéve, odaviszel egy párnát és fekszel vele 3-4 percet és meglátod mennyire kényelmes. Én is így csináltam. Matrac kivalasztása pedig hagyjuk is mennyit feküdtem az üzletben 😀

júl. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:

Én ilyet használok:

[link]

tegnap 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!