Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen füldugót javasoltok...

Milyen füldugót javasoltok alváshoz?

Figyelt kérdés
Olyan füldugóra lenne szükségem, ami nagyon jól kizárja a hangokat és mellette azért viszonylag kényelmes is, mert aludni szeretnék benne. Köszi ha tudsz segíteni!

jún. 11. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Szundi viaszos füldugó. Kis golyók, amiket a kezedben melegítve formálni tudsz.
jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a 3M narancssárga "szivacsos" füldugót tudnám javasolni, ez kapható a patikában és munkavédelmi boltokban is. Melegre lágyul, így amikor a füledbe teszed, nagyon kényelmes lesz. Munkában és alvás közben is használom. Szerencsére mivel zajos helyen dolgozom, ingyen biztosítja a munkáltatóm, ráadásul korlátlanul...

Persze vannak alternatívák, gyúrható szilikon, előre formázott szilikon, viaszos.... Érdemes lenne többet is kipróbálnod, neked melyik lenne a legjobb. Csak a füldugó jöhet szóba?

jún. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!


Igen, sajnos csak a füldugó jöhet szóba :(


A helyzet az, hogy a szomszéd kakasa hajnali 3-tól egészen reggelig visít, nagyon közel az ablakunkhoz. Ezzel nem nagyon lehet mit kezdeni, csukott ablaknál is zavaró, de most meg jó idők vannak, megfulladok ha nem nyithatom ki. A szomszédnak nem szólhatok emiatt, mégis mit tenne, vagy mit tudna tenni? Joga van kakast tartani. Nekem kell alkalmazkodni valahogy.


Egyébként azt a narancssárga füldugót használtam eddig, amiről a kettes beszélt, de nem tompít eléggé. A kakas kukorékolása nagyon éles..

jún. 12. 07:35
 4/7 Kései Sirató ***** válasza:
50%
Én is a narancssárgát használom. Gyógyszertárban tudsz venni, nagyon olcsó és hatékony.
jún. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 köszi, de írtam, hogy eddig azt használtam, de sajnos nem tompít eléggé :( persze ha nem lesz más alternatíva akkor marad ez.
jún. 13. 08:16
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Annál jobbat nem ismerek... Rendesen a füledbe teszed? Egyébként ha elviselnéd, akkor van olyan lehetőség is hogy egyszerre füldugó és fültok= még jobb zajszigetelés. 3M Peltor..
jún. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, rendesen bedugom. Utánanézek, köszönöm!
jún. 15. 19:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!