Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kellene kèmiai kasztrál...

Hogyan kellene kèmiai kasztrálást kiviteleznem magamon?Orvos nem akarja felírni a gyógyszert. Vágytalankènt boldogabb lennèk? Többi lent?

Figyelt kérdés
Mielőtt jönnek a megjegyzések,leírom mièrt.50 èves vagyok,nem jókèpű,sőt!Túl kedves ès szerèny vagyok,ezèrt a nők kutyába se nèznek.Nincs karizmám,nincs önbizalom bennem.Újabb okok,ès mèg van rengeteg.Albèrletben èlek,egy ócska tragaccsal járok,kicsi a farkam(14/4.5)Mègis,megőrülök a nőkèrt,de mindig elutasítanak,ès ez reálisan felmérve,így is marad,nagyon szenvedek.Folytatva a sort:kopaszodom,nagy az orrom, alacsony (1.7 m),de pocakom van mert majdnem 90 kg, vagyok, hónapról - hónapra èlek,nincs fèlretett pènzem,ugyanott dolgozom majd' 30 ève,ezèrt gondoltam erre,hogy legalább ne szenvedjek.Örömlányok sem megoldás,úgy nem izgat,hogy pènzèrt.Inkább taszít,ès fèlek kinevetnek mèg ők is.Illetve èrző lèlek vagyok,ès szeretnék szeretni valakit,ès szeretve lenni,de mivel ez esèlytelen kb, inkább szeretnék vágytalan lenni.Evidens,hogy nem ez a boldogság netovábbja,de talán mègis jobb lenne mint most.Börtönben vagyok ebben a testben, ebben az èletben.Nincs kiút,a pozitív gondolkodás itt nem segít.

jún. 13. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Keress inkább egy pszichológust! Ő segíthet abban, hogy legyen esélyed párt találni.
jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Szóközöket tessék már írni...


Egyébként sehogy.

jún. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Pszichologus, vagy ha nincs penzed, legalabb olvasgass a neten es elemezd magad - a masik az eletmodvaltas, hogy ne 90 kg legyel.

Senki nem fog kasztralni, maskepp kell megoldanod.

jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod a pszichiáterednek, hogy depis vagy és az első antidepresszáns meg is fogja szüntetni a libidódat.
jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4

Ott a pont. Az SSRI antidepresszansok tudnak ilyet. Altalaban nem orulunk neki, de te kerdezo, fogsz.

jún. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
jún. 13. 18:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem megoldás, hogy kémiailag kiherélteted magad. Lehet a magad szemében nem vagy tenyészbika a leírás alapján, de azért még élvezheted az életed. Rengeteg ember vágyik a szeretetre, tehát akár egy elvált nő oldalán vagy nevelt gyerekekkel is kiteljesedhet az életed. De nem úgy, hogy bánatodban jelképesen lecsatolod a tökeidet. Attól férfi a férfi, hogy elfogadja a kihívásokat és tesz ellene, hogy az élete jobbra forduljon. Kívánom a legjobbakat.
jún. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Lövesd tökön magad, mint Harry a Reszkessetek betörőkben!
jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
34%
Az eszedet már régen kasztrálták, elvesztetted és ezért vagy ilyen .
jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!