Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 5 nap munka után semmihez...

5 nap munka után semmihez sincs kedvem egész nap döglök az ágyban mit tehetek?

Figyelt kérdés

Pénztáros vagyok zsinórban megyek 5-6 napot aztán 1 nap pihenő.

Ebben az 1 nap pihenőben semmi élet kedvem nincs. Az ágyból is max addig kelek fel amíg wc-re elmegyek viszont az ágyon fekvéshez sincs kedvem egyszóval minden szar minden bajom van.

Szerintem ez nem normális mi okozhatja és mit tehetek ellene?


2022. okt. 23. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy szerepet tolt be az eletedbe a munka nem tudom mennyi szabadidőd van munkanapokon de rá kene venned magad arra h valami mást is csinálj, ha pedig a pihenő napon nincs kedved semmihez mozdulj ki otthonról ha már elmentel valahova kevesebb kedved lesz haza menni és feküdni illetve barátok vagy családtagok társasága fel tudja dobni az embert
2022. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak motivalatlan időszakaim de csak kell egy elhatározás kimozdulni otthonról szinte egy szenvedés elsőre de ahogy kint vagyok egyre inkább kedvem van máshoz is (1. Válaszoló)
2022. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális, és nem tehetsz érte semmit, mert ilyen a világ...
2022. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
EZ akkor van amikor nem szereti az ember a munkáját és csupa kín bármennyit is dolgozik.
2022. okt. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!