Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha semmihez...

Mit csináljak ha semmihez sincs kedvem se erőm?

Figyelt kérdés

Év elejétől októberig borzasztóan sokat dolgoztam, tanultam stb de utána kicsit visszavettem a munkából.. de 1 hónapja kb semmi erőm se kedvem bármilyen alap dolgot elvégezni.. volt hogy egy húzós hét után pénteken kb úgy mentem haza hogy mindenem fajt és az egész hétvégén lázasan feküdtem de hétfőre jobban lettem.. ez kb 1 hónapja volt

Most tökéletesen vagyok de fáradt meg lehet lusta is meg elég sok édességet eszem nap mint nap..

Van valami otletetek hogy fittebb legyek és legyen kedvem megint dolgozni? Annyi dolgot el tudnak intézni de valahogy “nincs hozza kedvem” pedig fontos lenne..

Lehet az egész hülyén hangzik de biztos volt már mindenkivel ilyen



2020. dec. 12. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:

velem is ez van ...van hogy felpörgök , motivált vagyok , belevetem magam mindenbe, aztán mikor észreveszem, hogy nem hozza meg a kívánt eredményt, vagy hogy nincs értelme, akkor hajlamos vagyok elveszteni a motivációm és úgy érzem, hogy nincs értelme..most is ebben az állapotban vagyok, nekem is meg kell erőszakolnom magam, hogy tanuljak, vagy hogy valamit csináljak....

sztem ez a covidos időszak is most betesz az embereknek és ettől is motiválatlanok vagyunk meg rosszkedvűek..

2020. dec. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat igen:/
2020. dec. 13. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!