Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem voltam még hímlős! Mi...

Nem voltam még hímlős! Mi lehet még ebből?

Figyelt kérdés
22éves Fiú vagyok nem voltam még hímlős.MIre lehet ienkor számítani?ugy hallottam hogy ienkor már elég veszélyes!Menjek el orvoshoz ezzel?
2010. szept. 1. 19:45
 1/2 anonim válasza:
Én 16 éves vagyok,és én sem voltam még himlős,bár a környezetemben már mindenki volt,és egyszer egy osztálytársam himlős volt,és mindennap elmentem hozzá,hogy lemásolja a leckét,és mégsem kaptam el.Szerintem csak ellenállóbb a szervezeted.Amúgy én azt hallottam,hogy felnőtt korban a himlő rosszabb,de én olyat még nem hallottam,hogy ebből komoly probléma lett volna.
2010. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nemzőképességre veszélyes a himlő, ha nem kisgyermekkorban kapod el. de nem mindenki kapja el! Van, aki a génjei miatt immunis a himlőre, pestisre, aids-re, de ez nagyon ritka. Szerintem, ha eddig nem kaptad el, már vigyázz, hogy ne is kapd el!
2010. szept. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!