Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavarral küszködök....

Merevedési zavarral küszködök. Mitől lehet? Nem hinném hogy pszichés ok de akár az is nem tudom és hogy lehetne ezen segíteni? Fogadnak 16 évesen ezzel a problémával az orvosok? Vagy nem is kell orvoshoz menni? 16/f

Figyelt kérdés

Nincs reggeli merevedesem huzamosabb ideje se spontan csak ugy nap kozbe pedig nem olyan reg mindig volt es ha probalkozok valamivel akkor is csak felmerev lesz... lehet hogy azert van mert regen tulzasba vittem a maszturbaciot.

Legyszi segitsetek hogy mi segitene ezen. Raadasul baratnom is van jelenleg...



2021. júl. 4. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ilyen fiatalon szervi okokra még nagyon kicsi az esély.

Pihensz eleget? Mennyi stressz ért mostanában?

2021. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
jja stressz lehet a háttérben, ne görcsölj rajta.
2021. júl. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy túlzásba viszed a hokizást.

Egyáltalán ne csináld és majd figyeld meg magad néhány hét múlva.

2021. júl. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megértelek. Én is sokat recsiztem, ha nem volt szex. De amikor csak lehet szexelek. És mit értem el, alig múltam 60 éves, és már nem úgy áll mint 20-30-40-50 évesen. menj orvoshoz. Akár szív eredetű is lehet. Ne kockáztass! Írj hírt, hogy mi volt.
2021. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1.Pihenek eleget igen és azon kívül, hogy lett ez a problémám semmiféle stressz nem ér/ért.

3.Rendben igy lesz mar egy hete nem csinaltam semmit ha a baratnommel voltam akkor sem es ha vmilyen inger ert akkor is nagyon kicsi merevedest tapsztaltam csak

4. Rendben egy honapot varok meg ha esetleg a napi hokizasok miatt lenne es ha nem mulik el orvoshoz megyek csak ne tudom, hogy hova es ezzel a panasszal fogadnak-e 18 év alatt

2021. júl. 4. 18:22
 6/7 A kérdező kommentje:
De a hokizásnak viszont szerintem nincs köze a reggeli erekcióhoz, de lehet te tudod jól én nem értek ehhez sajnos csak nagyon rossz ez a helyzet:/
2021. júl. 4. 18:45
 7/7 anonim válasza:
Van hozzá köze hidd el pajti. Ugyanebben a cipőben járok. Úgy van hozzá köze, hogy ha túl sokat vered a répát, akkor az agyad megtanul egy bizonyos technikát és onnantól csak akkor áll fel rendesen, ha azt a bizonyos technikát használod. Ez tudományosan igazolt dolog, nem én találom ki. Menj el egy pszichológushoz, sokat tud segíteni.
2022. jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!