Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mire utalhat a bal láb zsibbad...

Mire utalhat a bal láb zsibbadása? Lehet pszichés ok a háttérben?

Figyelt kérdés
Tegnap este óta el van zsibbadva a bal lábam. Alacsony a vérnyomásom, 2 hete 90/60 volt, szaporán dobog a szívem. Gyakran szédülök, illetve néha remegek. Emellett szinte egész nap ideges vagyok, bár nincs okom rá, vagy ingadozik a hangulatom. És amióta ezeket érzem, egy félelem kezd úrrá lenni rajtam: félek egyedül lenni, hogy mi van ha rosszul leszek, és nincs senki mellettem? Ilyenkor a testemen melegség fut át, és úgy érzem összeroskadok. De ez tényleg csak akkor, ha nagyon hirtelen jön egy ijedtség. Picit úgy érzem ha egy kicsit jobban bepánikolnék nem kapnék levegőt, elájulnék. Igyekszem gyorsan megnyugtatni magam, hogy ez hülyeség, bebeszélem magamnak csak, hogy ez történhet. Összefügghet ez a lábzsibbadással?
2012. ápr. 18. 09:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!