Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mennyi idő múlva gyógyul be a...

Mennyi idő múlva gyógyul be a körülmetélés hegei?

Figyelt kérdés
Egy éve van fitymaszűkülete a páromnak, próbálom rávenni, hogy menjen el urológushoz, és műtesse meg. A fitymaszűkület veszélyes lehet nőkre nézve? Található alatta olyan baktérium vagy fertőzés amivel megfertőzhet? Műtét után mennyi a gyógyulási idő?
2010. aug. 25. 15:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Jó ilyet olvasni, hogy egy orvos nem az egészet akarja eltávolítani!


Nekem levágták az egészet és ezért nem élek szexuális életet, mert ronda is meg sajnos fáj is, ha mereven használnám. Az orvosok meg miután összehegedt, már csak széttárják a karjukat.... sok szerencsét kívánok és minél több megmaradt előbőrt!!!!!!



Jót tette a barátod, hogy nem ment el korábban orvoshoz, lehet, hogy ha lazán veszi és megbízik a dokikban, ahogy mi tettük... akkor most ő is úgy járna, mint én, szex és boldogság nélkül maradna élete végéig :(

2010. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az együttérzést és jókívánságot, reméljük ezentúl is teljes sexuális életet tud majd élni. Nagyon sajnálom ami veled történt, szörnyű lehet... :(
2010. szept. 13. 14:33
 13/27 anonim ***** válasza:

Nem is lesz jó addig.. neki bizt'a nem. De sztem addig ne csináljátok, amíg meg nem gyógyultatok, te meg válts nőgyógyászt, ha ez tehetetlen! Ezt a kis időt meg tán már úgyis kibírjátok. :)

Azt viszont nem értem, ha még nem akar rá gondolni, akkor mikor? Asszem ő ezt csak mondja, tán sokkal többet is gondol rá, mint amennyit bevall. De hogy ő is ilyen zárkózott,... nem lennék ismét a helyében! De beszéltél neki a topikról? Látta ő? Mutattad neki?

2010. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Hát ezt a kis időt aztán kibírjuk, így is már több mint egy hónapja nem volt semmi, a fertőzésem, kezelésem miatt. Nem hajt a tatár, engem sem az érdekel, csak, hogy legyen rendben mindkettőnk intim tájéka, mert ez az elmúlt hónap elég szenvedés volt. És még van egy hátra.

Holnap műtét, tegnap is felhoztam neki, de nem akar beszélni róla, én nem erőltetem, én sem örülnék, ha valamiről nem szeretnék beszélni és noszogatna, hogy de beszéljek róla.

Nem beszéltem neki a topikról, ismerem őt és tudom, hogy nem tetszene neki, hogy a problémáját mással is megosztottam. Így is elég nagy eredmény az, hogy velem tud erről beszélni, és a segítségemmel ereje van a műtétre. Holnap minden kiderül.

2010. szept. 13. 17:39
 15/27 anonim ***** válasza:
49%

Na igen, ez így ért7ő, azonban neked is szükséged volt külső tanácsra, hogy segíthes neki, ez sztem teljesen elfogad6ó...!


Szorítok nektek...! Neki a műtétért, és neked is a gyógyulásért.

Azért majd légyszi oszd meg velem majd a doki nevét, meg a kórház nevét, ahol műtötték. Sajna sok helyen sok orvos nem engedi kialakítani a betegeik önálló álláspontját, ezért gyűjtöm a neveket és az elérhetőségeit a legmegbíz6óbb, és a legmegbíz6atlanabb orvosoknak.

A végeredmény természetesen érdekelne. Mielőtt felfekszik a párod, előtte konzultáljon a dokival, és mutassa meg a doki rajta, mennyi bőrt akar leszedni, ha kell filccel jelölje be. (Az hogy vmennyit, az nem információ!)

Ha van egy bojt a fitymája végén, amely túlcsüng a makkon, abban van az a gyűrű, ami a szűkületet okozza, csak azt szedje le! Ha nincs bojt, akkor meg ott érdemes, ahol a bőr sötétebb! Tudni kell, hogy a bőr a szűkület helyén sötétebb, ott a bőr sűrűsége megnövekedik, ezért ilyen.


Szorítok még1x, a kért infókat pedig majd légyszíves juttasd el hozzám. (Most egy darabig nem leszek, de ha meg tudom oldani visszanézek.)

Csak reménykedni le7, hogy a párod lelkiekben képes volt rendesen felkészülni a beavatkozásra... <:-T


Üdv: EE

2010. szept. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Túl van a műtéten. Bementem vele én is szerencsére időm úgy engedte, hogy ott tudtam vele lenni, és így utólag nagyon örülünk mind ketten, hogy én is ott voltam, neki is sokat jelentett.

Az eredményt még nem láttam, arról később tudok nyilatkozni és sajnos az orvos nevét sem kérdeztem meg, de igérem megkérdezem.

A kórház neve Réthy Pál kórház.

Most is elmondta műtét előtt, hogy ne aggódjon csak annyit vág le amennyit muszáj. Mondom én még nem láttam, de remélem tényleg jó lett.

Lelkileg ott voltam neki én, nem volt gond, kicsit izgult az elején, de 2 óra múlva már haza is engedték.

2010. szept. 14. 12:40
 17/27 A kérdező kommentje:
Az orvos neve Dr. Futaki Zoltán. Láttam az eredményt, de még igazából nem tudom, hogy fog majd kinézni, ha lelappad, mert nagyon be van dagadva. Az már biztos, hogy a makk látható, és elernyedt állapotban jelenleg is fedi a makkot. Persze majd ha lelappad a duzzanat, tudom akkor lesz érdemes megnéznem.
2010. szept. 15. 18:00
 18/27 anonim ***** válasza:

Az jó, ha maradt rajta bőr és legalább a pereme a makknak nincs fedetlenül, nekem az a legrosszabb az egészben, nem véletlenül beszélek ellene itt :(

Gyógyulást kívánok!

2010. szept. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Az a helyzet, hogy volt egy olyan nap, amikor annyira elkezdett vérezni, hogy szinte folyt szó szerint belőle. FElhívta aztán a dokit, hogy ilyenkor mi van, mondta, hogy tegyen rá szoros kötést és kész, meg kérdezte e hogy minden rendben van e? Ő meg mondta, hogy igen. De annyira nem akar rákérdezni, hogy így 6 nap eltelte után hogy is kellene ennek kinézni, hogy inkább hagyja. Jelenleg még mindg van hogy pirosas lé folyik belőle, persze nem olyan durván mint akkor egyszer, hanem csak pecsétel. Ez normális még ilyenkor? Mennyi ideig kell kötözni, mennyi idő után nem fog váladékozni?


Akinek volt ilyen műtéte légyszi írja le nekem a műtét utáni napokat, hogy nála, hogy zajlottak a dolgok. Mivel tisztítottátok a sebet, mivel hogy vízzel nem lehet, azt mondta a doki.

Én pénteken voltam nőgyógyásznál, hogy mondjon már vmit, hogy mi a helyzet, és aztmondta (habár elég egy mogorva volt megint sajnos bent) hogy nem lát semmi különöset, nincs fertőzés. És azóta hogy voltam megint kezd folyni, az ami előtte is folyt, a pirosság pedig változatlan, úgyhogy most már megint nemtudom mit csináljak.

2010. szept. 20. 13:23
 20/27 anonim ***** válasza:
88%

A párod vérzéséhez sajnos én nem tudok hozzászólni, csak annyit tudok javasolni, hogy válts nőgyógyászt! Én nem mennék olyan orvoshoz, aki alapból mogorva, és komolytalanul áll hozzá a problémámhoz, inkább jelenteném a felettes szervnek vagy egy betegjogi képviselőnek. Akkor majd elgondolkodik az orvos is a szakmájáról, ha a viselkedésének következménye lesz.


Párodra visszatérve, pont az ilyen esetek miatt lenne jó, ha a párod -- ha már rávette magát a műtétre, akkor -- arra is rávenné magát, hogy beszéljen erről másoknak is. Ezt így szerintem nem olyan könnyű, postáson keresztül tanácsolgatni dolgokat neki. Érted... :T

2010. szept. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!