Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A Xeter (koleszterin-csökkentő...

A Xeter (koleszterin-csökkentő gyógyszer) szedése valóban libidó csökkenést, impotenciát okoz?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Igen, én nem is szedem, pedig elméletileg kéne. Diétával viszont még jobb értékeket lehet elérni. Szóval a disznótoros, szalonna felejtős, helyette sok zöldség, gyümölcs, sovány húsok, hal, és sport.
2020. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod. Akkor valószínű,hogy nálam is ez a gyógyszer az okozza a problémám. Bár más gyógyszert is szedek. A béta blokkoló gyógyszerrel már leálltam. A Salazopyrinnel nem állhatok le, mert akkor kiújul a bélfekélyem és vérzik.
2020. dec. 21. 21:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyátalán nem vettem észre,pedig 2 éve naponta szedem.
2020. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én már több mint tíz éve szedem.
2020. dec. 21. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont ha nem szeded, a koleszterin okozta érelmeszesedés okozhat impotenciát.
2020. dec. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, az orvostudomány nem igazán egzakt tudomány, vagy legalább is nagyon bonyolult.
2020. dec. 22. 00:40
 7/9 anonim ***** válasza:

"A béta blokkoló gyógyszerrel már leálltam."

Pedig az nagyon fontos lenne.

Mit szedsz, vagyis mit kellene? Én betalocot szedek, és semmi ilyen problémám nincs tőle, viszont ha nem szedem (volt hogy egy ideig leálltam vele), akkor olyan kap el mint egy pánikrohan, kapkodok a levelgőért, fulladok, olyan érzés mintha futottam volna, és rámjön a szédülés is. Szóval azzal azért vigyázz.

2020. dec. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. dec. 22. 00:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Metoprolol.
2020. dec. 22. 00:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!