Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » SOS! Mit csináljak? Alul infó

SOS! Mit csináljak? Alul infó

Figyelt kérdés
14 vagyok, voltam urológusnál és benyögte ,h komoly fitymaszűkületem van .Az igazság az ,h kb 1 éve kezdtem el rendesen mosni , még 1szer se maszturbáltam.Tudom az én hibám stb., ez most nagyon nem érdekel . Nem akarok körülmetélést,csak részlegeset max. Az orvos ,és apám is azt mondta,h "fitymatorna" , és ha nem megy akkor se izgalmi állapotban a hátrahúzás akkor műtét . 1. Alapból hátra tudom húzni,csak merevedéskor van bibi 2. Ha úgy pisilek ,h nincs hátrahúzva a bőr egy kicsit megtelik a a fityma a vizeletemmel ,nem nagyon , egy kicsit . Szerintetek 2-3 hónapig napi szinten "tornázzak vele " , vagy menjek most műtét ?
2010. aug. 11. 08:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Torna. Sokkal kisebb szívás.
2010. aug. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy írtad nagyon nem akarsz műtétet,szerintem mindenképp kezd tornával, ha esetleg nem tudod hogy kell neten biztos vannak videók erről.

De mivel azt mondták komoly fitymaszűkületed van, szerintem a tornával csak azt fogod elérni, hogy részleges körülmetélés lesz a teljes helyett, de már ez is valami... Sok sikert ! És ne parázz !

2010. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem teljes körülmetélést csináltak, mert anyámékat meggyőzte a doki - mivel nekik ez a standard és a kényelmes eljárás - hogy a teljes körülmetélés lesz a legjobb, utána már nem lehet semmi baj.

Hát elmondanám, hogy több, mint 20 éve volt a műtét és igen sokat fizetnék érte, ha most lehetne fityma, legalább egy fele fityma, ami legalább részben takarná a makkot, ami így évek alatt durván kiszáradt, foltos, kérges tapintású, kb nemibetegnek nézek ki miatta.

Ráadásul bőrhíd is van és a hegekkel és a varratnyomokkal (nem olyan régen esett ki még varrat, több, mint 20 év után!!) szóval használni se valami jó, síkosító meg valami drog nélkül egész biztos, hogy semmi örömöm nincs a szexben, szóval ezért csak azt tudom tanácsolni mindenkinek, hogy a lehető legtöbbet kell a fitymából megtartani, utólag még lehet korrigálni, meg vágni pluszt, de ha eleve mindent lecsonkol valaki, akkor utána már sajnos nincs visszatánc :(

Nekem most évekig fog tartani, hogy legalább valami előbőrhöz hasonlót növesszek oda, TLC-kúppal (vagy valami hasonlóval)


Fitymatornánál figyelj arra, hogy csak a fürdés utáni fölpuhult állapotban húzogasd, akkor is óvatosan, a fityma bőre feszítés miatt berepedezhet és az utána hegesedik, erre nagyon ügyelj, légy türelmes, több hétig gyakorolva szépen kitágul majd....

2010. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!