Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érzések? Érzetek? Mégis mi...

Érzések? Érzetek? Mégis mi történt? Több infó alul!

Figyelt kérdés
Szóval. észrevettem, hogy semmit nem "érzek" úgy igazán... Tehát persze, látok, hallok, érzek stb..., de csak olyan monoton, átlagos, felszínes formában. Még a szexuális érzéseket, gyönyöröket sem tudom átélni, mert valamiért képtelen vagyok fókuszálni, koncentrálni, vagy nem tudom miért, de nem sikerül beleélnem magam, átadnom magam az érzékeknek. Erre pár napja döbbentem rá, amikor a kedvenc gyümölcsrizsemet ettem, és eszembe jutott, mégis miért a kedvencem? Csak megrágom és lenyelem. Nem "érzem" az ízét. És ez más dolgokkal is így van, a virágok illatától kezdve a szexig... mindennel. Esetleg mit tehetek ezügyben?
2010. jún. 7. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy nem érzed igazán?


Mert ehhez korábban érezned kellett 100 %-ban, hogy most összehasonlítási alapod legyen.

2010. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is szokott ilyen lenni, amikor kicsit bedepizek, sőt, igazából még mindig nem tudtam ettől az érzéstől teljesen megszabadulni, mióta több mint 2 éve szakított velem barátom, akkor vmi annyira összetört bennem, h semmi sem érdekel, de legalább elmúlt a lámpalázam is:D mostmár azért jobb a helyzet, de nem vok olyan mint régen
2010. jún. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele, csak mi szakítottunk a barátnőmmel...
2010. jún. 8. 06:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ez viszonylag hiretelen alakult ki, akkor még depresszió kezdetére is utalhat (bár nem szeretem használni a depresszió szót, mert ész nélkül mondogatja mostanában mindenki).
2010. jún. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos az utóbbi 6-7 hónap rendkívül pocsék volt számomra, de ennek az utolsó szakaszában (1-2 hónapja) minden sínen van az életemben és minden tökéletes irányt vett fel...
2010. jún. 8. 14:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!