Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történt? (fejemmel)

Mi történt? (fejemmel)

Figyelt kérdés
Néhány hete beütöttem a fejemet bal oldalt hátul táncórán.Akkor nem fájt nagyon csak szédültem egy darabig meg hát hirtelen rosszul esett.Másnap eléggé fájt,főleg ha hangos volt valami,aztán elmúlt.Az utóbbi időben néha magától elkezd fájni,és bele-bele nyilal elég erősen,de nem tart max fél percig,vagy folyamatosan fáj nem olyan vészesen de elég zavaró.Ha meg táncolok,ott azért eléggé fölerősödik.El fog múlni? Mitől lehet,vagyis hogy mit okozott a fejelésem,és el fog múlni..? :/
2011. szept. 20. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmennék orvoshoz, mert nem hangzik jól, amit mesélsz..
2011. szept. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
főleg ha hangos volt valami: ha szoktál szédülsz is akkor középfül eredetű roncsolódásról lehet szó, ha nem akkor szerintem nem komoly a helyzet, mondjuk orvoshoz azért elmennék vele, főleg ha spontán fájdalmaim is vannak.
2011. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Keresztapámmal uganez volt, beverte a fejét, nem vészesen, de utána sokszor fájt neki... elment orvoshoz, és kiderült, hogy az ütéstől vérrög keletkezett, ami bármelyik pillanatban agtrombózishoz vezethetett volna, ami halált, vagy ha megmentik, akkor súlyos károsodásokat eredményezett volna... meg kellett műteni. Sürgősen menj orvoshoz.
2011. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó eléggé rám ijesztettél :|
2011. szept. 20. 21:37
 5/10 A kérdező kommentje:
második egyébként szédülés már nincs csak a fejfájás.
2011. szept. 20. 21:38
 6/10 anonim válasza:
fiu vagy vagy lány?
2011. szept. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem akartalak megijeszteni, én nem hinném, hogy ez a bajod, szerintem akkor már komolyabb tünetek jelentkeztek volna. Bár ki tudja. De mindenképp menj el orvoshoz még a héten, lehet, hogy semmi komoly, de ha rádtör a fejfájás, akkor ott valami van. Jobbulást, írj majd, ha voltál dokinál, és kiderült mi a gond!
2011. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha nem régiben történt, akkor lehet enyhe agyrászkodás is...mivel ha hirtelen fénybe nézel/hangos zajt hallasz, akkor az igen zavaró tényező..a vérrög, az lehet kicsit tulzás, de "semmi sem az aminek látszik"...csatalkozom az előső hozzászólókhoz, menyj el orvoshoz, mert ebből még bajosd is lehet..

jobbulást :)

2011. szept. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Még mindig sokat fák és hirtelen szóval valószínűleg orvos,bár még anyán múlik.Amúgy egyik tanárom azt mondta hogy biztos hogy beküldenek röntgenre is vele vagy valami ilyesmi,és szerinte egy agyrázkódás.
2011. szept. 23. 13:52
 10/10 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál hát hagynemondjam ilyesmi hogy vérnyomás egekbe meg egyéb bajok holnap megyünk balesetire hátha kiderül mivan (:
2011. szept. 26. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!