Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért nem áll fel? :S Valaki...

Miért nem áll fel? :S Valaki segítsen! SOSOSOS

Figyelt kérdés

3 hónapja élünk nemi életet a barátnőmmel, nemvolt semmi gond a merevedéssel, mindig fel állt a farkam. Viszont az utóbbi két napban, egyszerűen nem állt fel, csak ha a barátnőm izgatta, és utána is volt, hogy lekonyult, pedig nagyon kívántam a barátnőmmet. Nagyon hálás lennék ha valaki tudna segíteni, nem szeretném elveszíteni miatta a szerelmemet.:S

Előre is köszönöm a válaszokat! 17/F.


2010. aug. 8. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem nem tudsz ráhangolódni a szexre. és ez lelkiállapottol is függ. nem kell erre rágörcsölni nálunk is volt már ilyen, esetleg kicsit ritkábban csináljátok utána tuti feláll:)


18/L

2010. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ezárt elveszíted, akkor nem szeret.

Érdemlegeset nem tudok mondani, menj el orvoshoz, mert találgathatunk, de lehet valami komoly baj jele is.

Fel a fejjel!

2010. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak nyugi!ILYEN VAN!!!

Esetleg a következő próbálkozásnál már oké lesz minden!

2010. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ill. fel a farokkal! :D

Viccen kívül az én mostani SZERELMEMnek nagyon nem akaródzott fölállni, pedig mindketten kívántuk egymást, azt el sem mondhatom mennyire... És mégsem ment. Aztán egyszercsak pikk-pakk, mint az álom. Én úgy tapasztaltam, hogy minden fiúnak vannak ilyen időszakai. Az én párom nem szexpartner, szóval ha valami nem működik, akkor én nem esek kétségbe. Az a nagyobb baj, mikor Ő kétségbeesik, hiába magyarázom, hogy már az egy orgzmus, ha hozzám ér, hát még amit művel.... A másik meg, hogy én sajnálom, hogy nem adhatom vissza... Az sokkal rosszabb. :(

2010. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Stresszes vagy ,vagy izgulsz vmi miatt hagyjatok ki 2 hetet és utána 2 menetet is ráversz :))
2010. aug. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!