Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Aszthiszem bajvan! Aki tud...

Aszthiszem bajvan! Aki tud megkerem szepen segitsen?

Figyelt kérdés

Par napja eszrevetem hogy ''turos'' a makkom ezert jol kimostam

A tegnap zuhanyzas kozbe megakartam mosni a makomat is de nemtudtam felhuzni a bort, alig jott fel, epp cak a farkam hegyeig.

Most nemtudom felhuzni, idonkent nagyon viszket a fitymam belso felen es piros.

Mit csinaljak most??


2011. ápr. 21. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
el kéne menni a dokihoz. Ad valami kenőcsöt. Még holnap rendel.
2011. ápr. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mosd le kamillás vízzel, de vehetsz gyógyszertárba canesten kenőcsöt, a piros fehér dobozost, azt szokták a nők is fertőzésekre, azzal kenheted. Most pár napig biztos fájni fog, mivel picit letapadt de majd újra bejártatódik.
2011. ápr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvos! Jön az ünnep, hétfőn minden zárva lesz, inkább ne kísérletezgess otthon. Bőr- és nemibeteg gondozóban, de ilyen egyszerű problémával az urológián is tudnak segíteni. Kapsz rá megfelelő gyógyszert - valószínűleg krémet vagy ecsetelőt - és pár nap alatt helyrejössz. Jobbulást!
2011. ápr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez volt a bajom, alig jött hátra.. de én lehúztam.. nagyon fájt még meg is szakadt a bőr egy kicsit de meg gyógyult ^^ am kamilllás tea, víz rá meg cínesten kenőcs, ésha elmult a folt akk 1 hétig kend még h vissza ne jöjjön.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. ápr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!