Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tesztek, hogy ne fájjon...

Mit tesztek, hogy ne fájjon állás közben a lábatok?

Figyelt kérdés

Új munkahelyem van ahol napi 10-14 órát kell végigállni és a felénél elkezd fájni a lábam, a végére nagyon fáj, amikor hazaérek már alig tudok járni.

Gyógypapucsban dolgozom.


2010. máj. 16. 00:12
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Ha a lúdtalpbetét miatt fáj a lábam, az milyen fájdalom? Az érzésre gondolok.

Ahogy telnek a napok és egyre többet kell állnom egészen új fájdalmakkal ismerkedem meg.

2010. máj. 18. 05:33
 22/24 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt a problémám, de kb 2 hét alatt megszoktam és már nem fájtak a lábaim, sokat edződtem azon a munkahelyen.

Sok munkahelyen biztosítanak egészségkártyát, ha neked is van olyan, próbáld ki az MBT cipőt, anyukámnak bevállt. Azért javasolom a kártyára, mert 50 ezret kóstál az a cipő.

A munkahelyemen sokan hordják, és dicsérik ennek a cipőnek a kinai változatát, kínai üzletben 4 ezerért beszerezhető.

2010. máj. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Köszi, de nálunk még ebédjegy sincs, nemhogy egészségkártya... :-)
2010. máj. 18. 18:47
 24/24 anonim válasza:

A lúdtalp mindig máshogy fáj és máshol. Eleinte a sarok, később a vádli is, aztán a boka, a lábfej (nekem a lábfej iszonyatosan fájt), hiszen süllyed az egész talp, és ettől megváltozik a csontvázad szerkezete!!! A harántot vissza kell emelni a helyére, ezért kell a jó lúdtalpbetét, amit lehetőleg szaküzletben vegyél meg, a lábadra igazítva adják!!!


MBT cipőt és társait (főleg a kínait) felejtsd el!!!

2010. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!