Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek milyen szenvedések...

Nektek milyen szenvedések árán tudtatok letenni drogos gyôgyszereket? Én a poklot élem. Ti?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 9. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
ne haragudj, hogy offolok, de erre én is kíváncsi lennék
2017. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utolsô te is szeded?
2017. ápr. 9. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
én füvezek, és arról nem tudok leszokni túl egyszerűen :S
2017. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

En 3 even keresztul kabitoszereztem. Szinte, minden nap reggeltol estig. Arra keltem arra fekudtem. Ment minden alkohol, fu, herbal, benzin, higito , gaz stb... Mind1 mi volt csak alljak be. 2.5 eve tortent egy olyan hogy majdnem meghaltam, a mento vitt el. Akkor amit ereztem az leirhatatlan volt. Soha, nem ereztem meg olyat. Olyan hallucinacioim voltak mintha, isten es az ordog beszelne hozzam. Kozben pedig nem. Csak a haverjaim probaltak megnyugtatni. Egesz vigig csak azt tudtam mondani, hogy meghalok. Szoval olyan volt, mintha isten azt mondana nem halsz meg az ordog pedig hogy meghalsz. Minden olyan valosagosnak tunt. Akkor leperget elottem az elettem. Senkinek nem kivanom azt az erzest amiben voltam. Mikkor kijottem a korhazbol az volt az elso hogy tekertem egy cigit... Na az volt eletem utolso cigije. Elso egy ket het nagyon rossz volt. Semmi nem tudott lekotni se a filmek, se a haverok se a sport semmi. De azert probalgattam terelni a gondolataimat. Idovel a fuggosegem utani vagy kezdet csillapodni. Jelenleg 2 eve tiszta vagyok. Nem iszok, nem drogozok semmi rosszat nem csinalok. :) Nem kell kabitoszer vagy barmi ilyesmi hogy jolerezd magadat. En boldog vagyok. Van egy baratnom tobb mint 3 eve , szereto csaladom es csinalhatom amit szeretek elek az almaimnak.


Sajnos soha nem leszel olyan mint, mikkor nem drogoztal. En a mai napig keztetest erzek ha lattok magam elott egy kis fuvet. De sikerul tartanom magamat tole. Egyebbkent nem szoktam gondolni ra. Sot egyszeruen undorodom tole, ha valaki ilyet csinal a kozelembe szrul erzem magamat.


A kornyezetemben mindenkinek van valami baja tole. Nekem panikrohamaim vannak. Egyik ismerosom pedig stikes mozgassa a fejét mint, egy bologatos kutya.


A tiszta fure nem tudsz ra szokni. Sajnos mar nem letezik nagyon tiszta fu. Le vannak fujva vegyszerrel.

2017. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem kell gyogyszer hogy leszokj rola. Csak akarat... Menj el sportolni, csajozni vagy barmi. Tereld a gondolataidat.
2017. ápr. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedtél?
2017. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!