Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen magas...

Szerintetek milyen magas leszek? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
most 13 éves fiú vagyok. anyukám 160cm, apa 180cm de én még csak 160cm vagyok, 1-2 kivétellel minden fiú magasabb nálam az osztályban.. Szerintetek milyen magas leszek? Lehet hogy magasabb mint apukám vagy nem valoszinű? köszi!!
2010. máj. 1. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb pont ugyanekkorák az ősök. Én is meg tesóm is kb 190 lettünk. De kb 13 évesen még én is akkora voltam mint muterom. Egyél sokat, igyál sok tejet, sportolj sokat, táplálkozz rendesen :P
2010. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Edesanyam kb 170cm apam oan 190 kb amikor 13 voltam en volam az osztalyban kb a 7 legmagasabb aztan kb 15 eves koromba elkezdtem noni mint a barom 202cm nel megalltam:D Idovel megtudod te is de oan 22 23 eves korodig tuti nosz majd:D
2010. máj. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Apukádnál nem leszel kisebb,az nagyon ritka dolog.Lehet jövőre fog a nővősed beindulni,meg az sem mindegy,hogy lehet hogy apud se volt még a te korodba magas.Szóval van hogy az egyik szülő gyerekként lassabban fejlődőtt és ezt a fejlődési fokoztatott is örökölni lehet,sok csak 15-16 évesen kezd el nyúlni.
2010. máj. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
helló figy én 15 vagyok és 185 cm sokat sportolj rengeteg fehérjét egyél minden estét 3 pohár tejjel zárd és minden este reggel erőteljesen nyújtózkodj és ha nagyon akarsz nőni kezdj el kosarazni vertikális ugrásfejlesztő sport nyújtja a tested
2010. aug. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!