Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen magas leszek kb? (lent)

Milyen magas leszek kb? (lent)

Figyelt kérdés
169cm 61kg 13éves lány vagyok. Elég fiús alakom van, nagyon széles hát meg váll, mivel úszok és kosaraztam is évekig. Apukám 198cm anyukám 165cm a női családtagjaim elég alacsonyak (lehagytam már őket), viszont a férfiak nagyon magasak, szerintetek kb. milyen magas lehetek? 185cm? Minimum 180cm szeretnék lenni, meglesz szerintetek? És amúgy ugye nem gond hogy ilyen erős fiús lány vagyok külsőre és belsőre is, nem ilyen kis törékeny lányka? Nagyon szépen köszönöm a normális válaszokat!!
2011. jún. 29. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
lehetsz 180 cm, de több is kevesebb is. nehéz ezt megjósolni.:) én pl 14 éves korom után már nem nagyon nőttem
2011. jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tankönyv szerint a gyerekek várható testmagassága megsaccolható olyan módon, hogy a szülők magasságának átlagához hozzáadsz 6,5cm-t, ha a gyerek fiú, illetve kivonsz 6,5cm-t, ha a gyerek lány. A Te esetedben ez: (198+165)/2-6,5=175cm. Ez természetesen csak becslés, közelítő érték, egyéni eltérések előfordulnak. Mindenesetre biztosan nem leszel kicsi, ne aggódj! :-)
2011. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Huh, akkor jó, nagyon szeretnék magas lenni, köszi a válaszokat!! ;)
2011. júl. 2. 11:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!