Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha 14 éves leszek november...

Ha 14 éves leszek november végén és 174 cm magas vagyok akkor mennyit fogok még nőni? Lent

Figyelt kérdés
Kezdd zavarni hogy az osztályba akikkel barátkozok egyre "lejjeb" kell rájuk nézni mert átlagba 10 cm-mel vagyok magasabb náluk . Sokat fogok még nőni? a lányok hány éves korukig nőnek? 13/l
2010. máj. 19. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én amikor 14 voltam, már 2-3 centi híján ugyanekkora voltam mint most, 18 évesen... Csak ennyit tudok megosztani Veled, ezt biztosan senki se tudhatja:)
2010. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és én is 174-6 körül vagyok:)
2010. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szövet és DNS mintát nem adsz? Abból talán meg lehetne mondani, de így nem igazán. :)

Ismertem valakit aki csak 13 vagy ilyesmi koráig nőtt, de már akkor 2 méter magas volt. Azóta is pontosan annyi. Szóval tőled függ, hogy mennyit nőssz még.

2010. máj. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!