Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki 27 éves csajnak 165 cm...

Ciki 27 éves csajnak 165 cm magasan 75 kg-osnak lenni?

Figyelt kérdés
Már elfogadtam magam, a barátomnak tetszem, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2010. ápr. 19. 13:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Bizony isten, az a fő, hogy te ki légy békülve önmagaddal érezd jól magad, ragyogj, mert az élet túl értékes ahhoz, hogy önsanyargatással, fogyókúrával és egyéb hiábavalóságokkal töltsük, nem? :) Szerintem sokkalta aranyosabb bárki, legyen az akár nő vagy férfi, ha látszik rajta, hogy nincs belesavanyodva a trend támasztotta elvárásokba, hanem igenis jóízűen megeszi azt a mignon-t :)
2010. ápr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
5%
Azért tán egészségügyi szempontok is vannak...
2010. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Jaj, de tudálékos itt valaki. Egy ilyen paraméterekkel rendelkező embert nem hiszem, hogy nagyon fenyegetne bármilyen nyavalya, ami a 120 kilós embereket szokta általában. Az esztétikai szempontokról pedig csak annyit, hogy egymás mellé lehet tenni egy csontkollekciót egy "van-rajta-mit-fogni" típusú nővel :) Nem az győzne, amelyik terhesnek látszik, ha lenyel egy szem borsót :D
2010. ápr. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
5%

jaj, de okos itt valaki.

Az nem úgy van ám, hogy 119 kg-ig 0% kockázat, 120-tól meg 99%. Fokozatosan emelkedik.

2010. ápr. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó, hogy felvilágosítottál :D Bizonyára igazad lehet amúgy :)
2010. ápr. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én 170/72 vagyok, homokóra alkat, izmos lábak. Megtanultam szépen öltözködni az alkatmhoz, párkeresési problémáim nem voltak. Az előadásmód, önbizalom sokat számít, persze egészséges mértékben. Jah és figyelni kell tényleg arra, hogy az emberre észrevétlenül rakódnak a kilók, én nem akarok 38 évesen 80kg lenni, ezért párommal kocogunk, túrázunk és normálisan (sok zöldség) táplálozunk.

28/N

2010. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
nőnenek nevezze magát,ne csajnak.gondolom erre értették az előttem szólók
2010. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!