Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki 27 éves csajnak 165 cm...

Ciki 27 éves csajnak 165 cm magasan 75 kg-osnak lenni?

Figyelt kérdés
Már elfogadtam magam, a barátomnak tetszem, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.
2010. ápr. 19. 13:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem 75 kilósan is lehet valaki nagyon csini, főként, ha izmos, nem plötty.
2010. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

BMI index szerint van rajtad felesleg. (Én 163 cm vagyok és 65 kg, fogyózom, nő vagyok).

Ha elfogadtad magad és a barátod is, akkor miért kérdezted?

2010. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hasonlóak a paramétereim, és egy kissé cikinek érzem.
2010. ápr. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem ciki, csak nembiztos h szép. deha te tetszel magadnak az felér mindennel.
2010. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, én is hasonló alkat vagyok, mint te, de eddig még egy barátom sem panaszkodott, sőt... A ropik már úgyis kifutóban vannak :)
2010. ápr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
én 10cm-vel alacsonyabb és 8kg-al vagyok könnyebb, de nagyon rosszul érzem magam.Most nem merek ismét elkezdeni fogyózni,mert a sok jojó miatt(45kgról 68-69-re azért durva) félek,hogy mégtöbb rakódna rám,sport ide vagy ida(azt se lehet nagyon mert terheléses asztmám van gyerkekorom óta,csak jóga marad)...rossz nagyon,de igyekszem tenni ellene,egészségesen étkezem és nem is eszek sokat amúgy(napi egyszer eszem,midngi így ettem fogyózás előtt is),sok zöldség csak sokszor becsúszik a kóla XD
2010. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%
Sokkal cikibb 27 évesen csajnak nevezni magadat.
2010. ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Minek nevezze magát?Hapsinak? Csajnak nevezte mert annak is érzi magát.Nagyon helyes, 27 év még semmi.
2010. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

útálom ezt a mai világot amiatt, mert hatalmasak a követelmények. miért olyan fontos az hogy mennyi a súly? ha jól érzi magát a bőrében akkor mit számít. a vékony pasik általában a ducibbakra, molettebbekre buknak.

Én 174 cm vagyok, 69 kg, és nem érdekel kinek tetszik ez. Ha magamnak tetszem/nem tetszem akkor más véleménye nem számít. a párom szeretné ha híznék, én épp most érzem jól magam. ettől vékonyabb nem akarok lenni.

ismertem olyan lányt, aki molett volt, csinosan öltözött, ápolt volt, tele önbizalommal, és a pasik is vonzónak találták. szerintem ha nincs önbizalom, akkor nem vonzó az ember. mert kinek kell egy olyan csaj, aki folyton azon nyavajog, hogy ilyen kövér vagyok, meg innen kéne fogynom. közvélemény kutatásom eredménye: önbizalom, ápoltság.

27 évesen is lehet csaj, ha annak érzi magát.

2010. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem ciki!

Ha jól érzed magad így akkor egyáltalán nem baj.

ha elfogadod önmagad, akkor mások is ezt fogják tenni, menj felemelt fejjel, légy magadra büszke, légy magabizos kisugárzású és megfogja a pasikat:D

amúgy meg 27 évesen igenis csaj!:D

(am minek nevezze magát?- néninek??

2010. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!