Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hova forduljak segitségért...

Hova forduljak segitségért alkoholproblémával? Kórház, pszihiáter, anonim alkoholisták, stb?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 00:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az ötletek jók, de szerintem ha elmégy a háziorvosodhoz, ő is tud segíteni, elirányítani a megfelelő helyre. Már fél siker, hogy felismerted a problémát,és segítséget kérsz!
2010. ápr. 10. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első lépésben a háziorvoshoz. Ő majd beutal a szükséges helyre. Sok sikert a gyógyuláshoz.
2010. ápr. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha budapesti vagy, akkor a Nyírő Gyula Kórházban van egy nagyon jópofa addiktológus-pszichiáter, Pecke Zsolt.

Ő nagyon jó szakember. Nem kell beutaló.

2010. ápr. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én ismerek több függőt is. elmehetsz az addiktológiára, de ott általában gyógyszert adnak, hogy elviseld az elvonási tüneteket. drogos ismerősöm mondta, hogy bement leszokni, 2 hét múlva úgy jött ki, hogy már azokra a gyógyszerekre is rászokott. sokan nem hiszik el, de ennek komoly lelki háttere van, ezért mindenképpen menj el anonim csoportba! rengeteg tapasztalatot hallassz, megtanítanak kezelni azokat a dolgokat, ami elől az alkoholba menekül valaki. a kórház leszoktat, de tisztának és józannak maradni az anonim csoportok segítenek. sok sikert!
2010. ápr. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi,de falun lakom,igy nemigen merek ilyet megbeszélni a háziorvosommal,és "sajnos" ez nem az én problémám,hanem édesanyámé,de Ő nem vallja be!
2010. ápr. 10. 14:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is dettó kérdező,tehát részvétem.

A Nyírő Gyulába rendel még az az orvos? Mitől jófej? Segített valakinek kilábalni az alkoholozmusből!? Mennyire drága? stb stb

Nagyon köszönöm!

2012. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!