Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek van fűzője, ti mit...

Akinek van fűzője, ti mit vesztek alá?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy milyen pólót, vastagabbat vagy vékonyabbat, rövidujjúst vagy hosszúujjúst. És milyen anyagút?

2016. márc. 20. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
én mindig atlétát (ujjatlant, pamutot) vettem alá. de még úgy is kidörzsölte a hátamat :(
2016. márc. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne atletat vegyel ala, ha most kezdted a viseleset. Persze azt is lehet, de szerintem inkabb kezdd rovidujju es hosszuujju polokkal, es pamut legyen :)

En altalaban rovidujjut vagy hosszuujjut veszek ala, attol fuggoen h fole szeretnek-e vmit. Atletat ritkabban, mert akkor kidorzsoli a honaljam :)

2016. márc. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én általában rövidujjút, a trikó az nem túl kényelmes mert kidörzsöl és gyorsan bele lehet izzadni.
2016. márc. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!