Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Félek a mandulaműtéttől (? ) 17/l

Félek a mandulaműtéttől (? ) 17/l

Figyelt kérdés
Mennyi az esélye,hogy bevérzik a seb?Én nagyon sok orvosi beavatkozáson túlvagyok (7 műtét is volt),de ettől parázok a legjobban.A bölcsességfog műtétemnél is volt utóvérzés és majdnem elvéreztem,alvás közben indult meg a vérzés.Tehát hajlamos vagyok a vérzésekre.

2016. márc. 4. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat, mindenki fél a mandulaműtéttől(is)

ez egy természetes reakció...nem kell szégyellni, csak ne vidd túlzásba a majrét...legalábbis ne látszódjon.

A műtét előtt úgyis kikérdeznek, ott mint egy rutinos beteg, lazán megemlíted a vérzéseidet..ők már tudják, mire figyeljenek.


csinálj úgy, mintha laza lennél...csenben szemlélődj, és várd hogy jöjjön, aminek jönni kell.

Felnőtt nő vagy, adj a látszatra.

2016. márc. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 20 evesen vettek ki a mandulamat, elotte es utana is remegtem, mint a kocsonya, sot utana bogtem is :D rettenetesen feltem, de igy visszatekintve nem kellett volna. A verzekenyseget feltetlenul emlitsd meg nekik! Kitartas!
2016. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem most vették ki nemrég ez az 5. napom és sokkal rosszabbra számítottam. Egy fájdalomcsillapítót szedek naponta én a műtét után 5 órával már ettem a zsömlét héjastul kefírrel vajjal és felvágottal. A lényeg, hogy akármennyire fáj enni és inni kell folyamatosan legalább a 2 liter naponta meg kell legyen!!! Minél jobban óvatoskodsz, hogy pl: nem eszem egyenlőre, csak iszogatok de azt se sokat, meg nem használom a hangom csak suttogok szinte tuti a bevérzés! Ha nincs ami koptassa a sebet illetve kiszárad elég nagy rá az esély! Ha rendesen eszel és iszol a fájdalom is rengeteget csillapodik. Nem kell mindent pépesíteni nyugodtan mehet már 1.nap: pl:krumplifőzelék tejfölösen, krémlevesek, virsli, ZSÖMLE KEFÍRREL, sok tea nekem a kamilla nagyon bevállt. Ha ilyen probléma van a véralvadásoddal szerintem alapból tovább fognak bent tartani! A lényeg, hogy mindent be kell tartani enni, inni sokat és nem lesz gond!
2016. máj. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem most vették ki nemrég ez az 5. napom és sokkal rosszabbra számítottam. Egy fájdalomcsillapítót szedek naponta én a műtét után 5 órával már ettem a zsömlét héjastul kefírrel vajjal és felvágottal. A lényeg, hogy akármennyire fáj enni és inni kell folyamatosan legalább a 2 liter naponta meg kell legyen!!! Minél jobban óvatoskodsz, hogy pl: nem eszem egyenlőre, csak iszogatok de azt se sokat, meg nem használom a hangom csak suttogok szinte tuti a bevérzés! Ha nincs ami koptassa a sebet illetve kiszárad elég nagy rá az esély! Ha rendesen eszel és iszol a fájdalom is rengeteget csillapodik. Nem kell mindent pépesíteni nyugodtan mehet már a műtét utáni 1.nap: pl:krumplifőzelék tejfölösen, krémlevesek, virsli, ZSÖMLE KEFÍRREL, sok tea nekem a kamilla nagyon bevállt. Ha ilyen probléma van a véralvadásoddal szerintem alapból tovább fognak bent tartani! A lényeg, hogy mindent be kell tartani enni, inni sokat és nem lesz gond!
2016. máj. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!