Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon félek. Mondanál valami...

Nagyon félek. Mondanál valami biztatót?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hónapja nagyon köhögök, fulladok, állandó légszomjam van, a mellkasom is fáj. A pulzusom nyugalmi állapotban kb. mindig 95-105 között van, de sokszor magasabb is.Nagyon fáradt vagyok , legszívesebben egész nap aludnék. Nem dohányoztam soha. Azt hittem, hogy szív eredetű, elmentem orvoshoz, aki tüdőgyógyászatra küldött és nem kardiológiára, amire számítottam. Most nagyon félek, miért nem kardiológiára küldött? 32 évesen, még passzív dohányosként nem lehet tüdőrákos. Vagy esetleg lehet a tüdőben víz szívprobléma miatt? De azt kimutatná egy egyszerű mellkasröntgen is, vagy tévedek? Nagyon félek, mondanál valamit? Ami megnyugtat...
2016. febr. 29. 19:48
 1/4 A kérdező kommentje:
mármint passzív dohányos sem vagyok! (elírtam)
2016. febr. 29. 19:49
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerinted hová kellene küldenie ha hónapok óta köhögsz? Természetesen tüdőgyógyászhoz. A pulzusod is magas, kár, hogy azzal nem foglalkozik. A tüdőben is nagyon sokféle gond lehet, simán lehetsz asztmás pl.
2016. febr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudod...nem vagyok jártas az ilyen témákban, és ez által nem is igen tudok hasznos válszt adni, de reménykedek, hogy nincs olyan nagy bajod(asztma, stb.), azért nem lehet kizáni azokat se. :)
2016. febr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*kizárni.Bocsánat
2016. febr. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!