Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan fog történni, nagyon...

Hogyan fog történni, nagyon félek? .

Figyelt kérdés

Altatni fognak, amíg a kezemben helyre rakják a csontot.

Morfiumot fogok kapni. Első altatásom, amikor beadják, milyen érzés lesz, hogyan alszok el, s a szúrás utáni pillanatok. S amikor felkelek, milyen érzés lesz, alváskor fogok e álmodni?


2016. jan. 30. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mielőtt visznek a műtőbe kapsz egy szurit. Nyugtatót. Mire elértek a műtőig már szinte nem vagy magadnál. Az altatásra már nem is fogsz emlékezni. Nem álmodsz. Az ébredéskor kicsit tompa leszel még. Engem kétszer altattak. Semmi rossz nem volt ébredéskor és utána. Van aki kicsit émelyeg, hányingere van ébredés után.
2016. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kapni fogsz egy injekciót, amit gondolom nem kell leírni, hogy milyen. Az nem fáj, csak kellemetlen. Majd te már a műtőágyon fekszel a doki esetleg kedvesen beszél hozzád. Te meg észre sem veszed, és már alszol. Semmit nem fogsz érezni. Arra ébredsz, hogy az altatóorvos mondogatja a neved, de ezt is fél kábán fogod értelmezni. Mivel totál ki leszel ütve, semmit nem fogsz álmodni, semmit nem fogsz érezni.
2016. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is most altattak életemben először. Bevittek a saját ágyammal együtt a műtőbe. Ott a dr-nő elkezdte magyarázni, mi fog történni, én meg próbáltam nagyon figyelni...kb 5 szót mondhatott, és már aludtam is. Valóban semmit nem éreztem, és pár órával később a szobámban a saját ágyamban ébredtem fel. Szóval nem sikerült semmit megfigyelnm...olyan sima ügy az egész.
2016. jan. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!